Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy illik manapság egy...

Hogy illik manapság egy középiskolában tanító, fiatal (24 éves) tanárnőnek öltözködni, ha munkába megy? Linkelhettek is képeket, de ha leírjátok a véleményeteket annak is örülök.

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 18:25
1 2
 1/20 *Glissade* válasza:
32%

Szia!


Attól függ kinek akarsz tetszeni:D

Ha senkinek, akkor úgy öltözködsz ahogy szeretnél:)


Ha a fiú tanitványainak szeretnél tetszeni:

mini szoknya(harisnya nélkül) vagy forró nadrág, has vagy mellkidobós felső rész:D

De még jobb ha ruha nélkül.


Ha a lány tanítványaidnak:

Sima farmer és poló


Ha az igazgatónak (lány):

ha idős akkor kosztüm, ha fiatal akkor bármilyen gatya, polóval:D


Haz igazgatónak (fiú):

miniszoknya harinnyával, elegáns felső rész:D


Ha a tanár kollégáknak:

Bármi kivéve az első:D

2011. szept. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
2011. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Kedves első válaszoló, ha elolvasod figyelmesen a kérdést, akkor rájössz, hogy nem tetszés-nem tetszésről van szó, hanem kíváncsi vagyok arra, hogy mások mit tartanak ízlésesnek, vagy elvártnak egy padagógustól. Nyilván az, hogy ténylegesen mit veszek fel, az a személyiségemtől, és a testalkatomtól is függ, de semmiképp nem szeretnék úgy kinézni mint a diákjaim, vagy végképp nem szeretnék közönséges lenni.
2011. szept. 16. 18:47
 4/20 A kérdező kommentje:
A második válaszadón linkjeit köszönöm. Még várok válaszokat!!!:)
2011. szept. 16. 18:49
 5/20 anonim ***** válasza:

csőnadrág,valamilyen nőiesebb fölsőfel,szép magassarkú :) pl ezek:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
44%
Csak csőgatyát ne. Én tisztelem a tanárokat, de akkor a fejedbe vágnám a málhám.
2011. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
15%
vmilyen blúz aza lényeg,hogy kivágott legyen,combfix,szexi feszülős szoknya,magassarkú:)
2011. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 *Glissade* válasza:
42%

Kedves kérdező, a válaszodban benne volt, hogy olyat ruhát szeretnél felvenni amit "elvárnak" egy tanártól!

Lehet, hogy én vagyok a szőke, de ha én valamit azért teszek meg mert elvárják tőlem, akkor azzal másoknak szeretnék a kedvére tenni és nem a saját magaméra.

Tehát másnak akarsz tetszeni:)

2011. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem hordhatsz akár farmer-póló összeállítást is, de mindenképpen visszafogottan és kicsit a 30-as korosztály ízlésvilágának megfelelően öltözködj, hogy ne tűnj olyan rettenetesen fiatalnak és a diákok érezzék, hogy te azért nem közülük való vagy.

Tehát kivágottabb dolgokat, és a feszülőseket mindenképpen mellőzd, ha szoknyát veszel az térdig érjen, ne járj tornacipőben vagy sportcipőben, ne hordj rikító vagy túl színes dolgokat, egyszóval "felnőttesen" öltözködj, hétköznapi eleganciával, de azért nem kell titkárnős stílusban.

Szerintem a kosztüm az túlzás, de mondjuk egy farmer+póló+blézer, vagy egy vászonnaci+blúz összeállítás az még oké. Semmiképpen ne vegyél fel spagettipántos vagy csőtopot, miniszoknyát, csőfarmert, túl magas sarkú cipőt...

Igazából ahhoz, hogy komolyan vegyenek komolyan is kell kinézned....

2011. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Ja azt még elfelejtettem, hogy magassarkú bár felnőttes is és jól néz ki, tanításhoz nem praktikus, mert sokat kell állnod. Inkább cipőnek mindenképpen kényelmes és jól szellőző darabot válassz, pl vászoncipőt, és nem ért, hogyha előre gondolsz rá, hogy olyan talpbetét is legyen benne, ami kicsit optimalizálja a lábad terhelését, különben rettenetesen el fogsz fáradni és nem fogsz tudni a tanításra koncentrálni, ami az elején amúgyis stresszes...
2011. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!