Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » CSAJOK FIGYU! Pécsen hol...

CSAJOK FIGYU! Pécsen hol lehet venni olyan sötétbarna bőrdzsekit ami nem 18000 ft? Megnéztem már a kínaikban is. De azon kíívül? . Komikatkééreek.

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Józsefvárosi Piacon vettem 5500-ért
2011. szept. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi most látom hogy Pécsen Pestet olvastam xD
2011. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ÖÖ... talán vásárba.Én is csak a kínait tudnám mondani.Nem tudom hogy a domus-i ázsia centerbe vagy mibe megnézted e már.Ott szerintem nagyobb esély van rá.
2011. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem az árkádban nézd meg. New Yorkerben, C&A-ban, esetleg H&M vagy Takko.
2011. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazi bőr kabátot, sehol nem fogsz találni 20 alatt. Max műbőrt, én tavaly 5-6000 ért láttam az ázsiá-ban, hong-kong-ban.
2011. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát bőrkabátot én csak bőrcuccos boltban vennék, az asszem van az árkádban, bár nem mostanában jártam. :D De bőrkabátot én 18ért olcsónak is mondanám.

Műbőr dzsekit szerintem idén is találsz akármelyik tucatdivatboltban, olyan 8-10ezer szokott lenni. (próbálkozz a new yorkerben és társaiban)

Egyéb esetben ajánlom a turikat, nemtudom pécsen van-e bőrturkáló, ott kb. 5ezerért találhatsz egész jókat.

Amúgy meg szerintem még várj egy pár hetet, sok helyen még nem tették ki a téli cuccokat szerintem.

2011. szept. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!