Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed a Monster...

Mi a véleményed a Monster ruhákról?

Figyelt kérdés
a közeljövőben lesz egy kis pénzem, és nem tudom eldönteni hogy vegyek-e. Csak mert Monster cuccok két fajta emberen szoktak lenni: aki szponzorált, vagy elkényeztetett hülye gyerek. Szerintem én egyik sem vagyok, ezért vagyok tanácstalan.
2011. szept. 17. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Pontosan az a véleményem, mint neked.

Én biztosan nem vennék meg Monsteres ruhákat. Elég drágák és ahhoz képest semmi extra nincs bennük.

2011. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egy pólót elfogadnék mert amúgy jól néz ki de max itthonra, vagy ha elmegyek sürgősbe valahova. De megvenni nem hiszem hogy megvenném, de ha ajándékba adnák elfogadnám :D
2011. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá, ez egy külön márka vagy a ugyanilyen néven futo energia ital márkája, ami ruhákat is gyárt? :D Nem foglalkozok ennyire a divattal sajnos, bár sok emberen látok ilyen göncöket: sapka, pulcsik, pólók, táskán matrica meg mindenhol matricák... :D A Monster löttyök íze szörnyű szerintem(mindegyikből egy-egy korty erejéig ittam, maradok a Bombánál azt hiszem...:D). :D

Igazán nem az a lényeg, hogy a társadalomnak vagy épp nekem mi a véleményem az italról és a ruhákról. Ha neked éppen ez tetszik, akkor vegyél egyet(igaz nem tudom, milyen árban mozognak, de többezer forintot biztos nem adnék ki érte, nincs is annyim :)). :D Magadnak akarj tetszeni, ne másnak. :)

2011. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen cuccokról a nulla ész süt.

Ennél jobb nem is lehetne egy cégnek, nem elég, hogy megveszed a drága szaraikat nap, mint nap, de még azért is fizetsz, hogy reklámozhasd őket. Na igen, a hülyéket kihasználva lehet meggazdagodni a legkönnyebben. :D

Én tuti nem venném fel, akárhogy is.

2011. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves 15:34!

Mikor betört a Monster láz M.O.-ra még én is ezt gondoltam, de azóta elég sokat kutakodtam a cég után, és rá jöttem hogy nem lehet ennyivel elintézni....

2011. szept. 17. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Gáz. Nem igazán járnék olyan fiúval aki ilyen cuccokat hord. 15l
2011. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!