Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segitenétek? Mit vegyek fel?...

Segitenétek? Mit vegyek fel? Linket kérek!

Figyelt kérdés
26 éves vagyok vékony testalkatu,és házassági évfordulonk lesz.Egy elég jó,de nem tul puccos mediterrán hangulatu étterembe mennénk vacsizni,és ott is alszunk a panzióban azt hiszem. Mibe menjek?Nem akarok nevetségesen tul öltözni,de ugy szeretnék jól kinézni,valahogy máshogy mint ahogy szoktam!Köszi:-)
2011. szept. 18. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ilyen alkalomra mindenképp valami csinos ruhát kell választani, ami nem túl díszes, de mégis látszik rajta, hogy alkalmi ruha :)

Szerintem ez jó lenne, vékonyakon is jól áll :)

[link]

Esetleg ez:

[link]

Vagy ez:

[link]

2011. szept. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Huu,nagyon tetszik mind amit belinkeltél!!Hirtelen választani sem tudnék. Én is valami ilyesmikre gondoltam,csak nem tudtam nem néznének e hülyének,de ezekszerint nem tulzás:-)

Ezeket a ruhákat amugy hol lehet megtalálni?

Még irhattok ám! Köszi:-))

2011. szept. 18. 20:21
 3/7 A kérdező kommentje:
És a hajammal mit csináljak?Nagyon sűrű,sem egyenes sem göndör félhosszu barna hajam van. Ha ki van vasalva azt nem szereti a drága.Konty az tulzás lenne...
2011. szept. 18. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:
tupirozd fel a hajad a fejed tetején, oldalt szorosan simítsd, és lófarok. a copfod azért vasald ki...
2011. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

ilyenre gondoltam, de attól függetlenül kivasalva szebb lenne sztem:)

2011. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
wow,ez jó.Csak mivel nagyon sok és nehéz a hajam félek lelapulna,és ugy nézne ki mint egy sima lofarok,de koszi!
2011. szept. 21. 13:55
 7/7 anonim ***** válasza:
előtte próbáld ki otthon, mikor nem látja ;)
2011. szept. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!