Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiúkat mi kényszeríti arra,...

A fiúkat mi kényszeríti arra, hogy rózsaszín pólót, inget vegyenek föl?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok, de szinte minden fiú ismerősömnek van pink ruházata. Valahogy sosem értettem... Ha én fiú lennék, alap lenne, hogy ilyen színű felsőt fel nem vennék. És még azt sem lehetne mondani az ismerőseimre, hogy b*zik, mert nem azok, nagyon jóképű, férfias emberek is vannak közöttük.
2011. szept. 18. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Fiú vagyok, nicns egy rózsasín cuccom se, és amikor mondom haverjaimnak h b.zik h ők olyat vesznek fel ,engem tolnak le h milyen köcsö.g vagyok, meg a lányok is hogy miért mondom nekik pedig az a jó és azok a "férfiasak"

Érzem hogy rossz korba születtem.....

15/f

2011. szept. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

Engem nem zavar, ha a fiúk rózsaszín pólót/inget vesznek föl, végülis csak egy szín. Azért a pink gatya már kicsit bu*is.

Az kényszeríti őket, hogy divat, és sokaknak jól is áll. :D

2011. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
jó kérdés. mindenesetre gusztustalan.
2011. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erre mondtak valamit tavaj ,hogy egy fiúnak/férfinek miért jó a a rózsaszín ing ,de nem jut eszembe!:// majd ha eszembe jut leírom...
2011. szept. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

A tavaly ly...

Amúgy nem tudom, szerintem az ilyeneknek tuti van valami hajlamuk :S Sosem vennék férfiszámba olyat, aki rózsaszínben mutatkozik, v csilivili kövecskés fülcsije van pl...

2011. szept. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kösz h kijavítottál.. nem jut eszembe még mindig ,de valami olyasmi h kiemeli ,vagy nem tudom szóval: a rózsaszín szín kiemeli a férfiasságot,de nem biztos ,lehet h hülyeség...
2011. szept. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem búzák csak szeretik a nőies dolgokat :D azok lesznek nemsokáraa
2012. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem mindenkinek áll rosszul a rózsaszín: például egy normál testalkatú fiún rózsaszín ing (halvány) egész jó lehet. De duci már nem, ahogy a vékonyan sem. Ennek is megvan, hogy kiinek áll jól szerintem, és akinek tetszik és jól is áll, hordja :)
2012. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!