Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek unalmas az ilyen...

Szerintetek unalmas az ilyen stílus, öltözék?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és nem igazán hordok, csak barna, drapp, bézs, beuige, nude, világosrózsaszín, világossárca, barack, fekete, szürke, rezes árnyalatokat a ruhámban. Nagy ritkán kéket, okkersárgát, bordót. Nem szeretem, csak a természetes színeket, már azon is csodálkozom, ha az utóbbi hármat felveszem. Körömlakkokban is: barnák ( világostól sötétig), világosrósaszín, testszínű, barack, bordó és fekete. Szerintetek ez így nagyon unalmas, koravén?
2011. szept. 18. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Á dehogy is. szerintem nem unalmas..
2011. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs semmi baj, de én szeretem ha van legalább egy valami (cipő, öv, óra, nyaklánc, esetleg pulcsi vagy azon egy hangsúlyos minta, akármi), ami magában is elég karakteres és feldobja az összeállítást.
2011. szept. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
vannak kiegészítőim, karkötőim, gyűrűim, öveim, rengeteg fülbevalóm, ezeket rendszeresen használom. és mintás felsőim is vannak, általában virágosak, nagy háromszögesek, szárnyasak, állatmintásak, vagy valami hasonló. de nem ilyen rajzfilmfigurásak :)
2011. szept. 18. 15:14
 4/11 A kérdező kommentje:
cipők közül szerintem a bakancsom a legkarakteresebb.
2011. szept. 18. 15:15
 5/11 anonim ***** válasza:
nem unalmas, de én néha.néha más színeket is felvennék =)
2011. szept. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
néha bejön egy kis lila, narancssárga, fűzöld, de ezek is csak közepes árnyalatban, és úgy, hogy mondjuk egy sürke póló mintáataként.
2011. szept. 18. 15:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Legalább színekben harmonizál a ruhatárad. De a lényeg úgy is az, hogy milyen darabokat párosítasz. De amúgy miért lenne ez unalmas, mikor a legtöbb tizenévs kék csőfarmert, egy sima toppot meg csíkos, kapucnis pulcsit hord valamilyen sportcipővel és kivasalt hajjal. Szerintem pont te tűnsz ki a tömegből.
2011. szept. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, én is mostanában ilyen ruhatárra törekszem:D Sokkal jobb mint ezek a neon, rikító színek, amiket mostanában látni.


16/L

2011. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tudom mire gondolsz és baromi unalmas már.......
2011. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amiket te hordasz azok föld és pasztellszínek. A természetben minden szín megtalálható a neon sárgától, a királykékig. Ha magamból indulok ki, akkor rosszul érzem magam ilyen színekben, lehangol és sápaszt egyszerre (bár van pár pasztell szín a ruhatáramba, de a barna hiányzik egy felsőt és egy nadrágot kivéve, de azokat is élénk színekkel hordom). Ha neked nem unalmas hord, de tudnod kell, hogy öregítenek, és mostanában minden második tini (a többi színesben), így öltözködik.
2011. szept. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!