Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vennél fel egy ilyen cipőhöz?

Mit vennél fel egy ilyen cipőhöz?

Figyelt kérdés

[link]


Adott ez a cipő. Hogy öltözködnél fel mennél? Ha lehet képekkel illusztráld.


2011. szept. 18. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy testhez álló farmert vennék fel rá meg egy kockás inget :) 17/L
2011. szept. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ehhez kockás ing? Nem üt el Tőle az egy kicsit?
2011. szept. 18. 16:00
 3/8 ssup ***** válasza:
Nehogy kockás inget vegyél fel! Szerintem egy testhez álló sötét farmer, valami szép nyakmintájú blúz, és egy blézer felhajtott ujjakkal.
2011. szept. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Én valahogy így :)

Ez tipikusan az a cipő amihez csak nőiesebb darabokat lehet felvenni, mert a többit nagyon üti.

15/L

2011. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valami szép harisnyát, farmer vagy más anyagú ceruzaszoknyát egy garbót és egy mellényt, vagy lehet egy szép blúzzal, ami egyszerű vagy zsabós, de élére vasalt trapéz farmerrel is jól mutathat (most azt vadászom hozzá).

Ahogy már előttem is írták, ez szerintem sem egy pics@s cipő, ezt kifinomult, egyszerűbb ruhákkal kell viselni. Már előre félek, milyen kreációkban lesz ez látható (bár már pár éve divatban van eddig nem nagyon láttam senkin)

2011. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak nőies darabokkal. Szép, virágos felsővel, testhez álló sötétebb farmerrel, szolid kiegészítőkkel, fekete, kézitáskával. :)
2011. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én sötét színű farmert, és púder színű, könnyed, esetleg kicsit fodros felsőt húznék hozzá. Hasonló árnyalatú barna táskát, övet, és bronz színű kiegészítőket. Hirtelen ennyi. :)
2011. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat(:
2011. szept. 20. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!