Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találhatnék viszonylag...

Hol találhatnék viszonylag olcsóbban ilyesmi cipőt? (csak FEHÉRben kéne)

Figyelt kérdés

[link]


Nem találni sehol szép fehér magassarkút, aminek az eleje így szépen lekerekített, és 10000 alatt lenne. Egy cipőt találtam, ami sajnos nem platformos, de hasonló és gyönyörű, csak 12000Ft. Nincs rá ennyim, de szükségem lenne egy fehér magassarkúra a szalagavatómhoz, és olyat szeretnék, ha már veszek, amit azután is hordhatnék.

Merre keresgéljek?


2011. szept. 18. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam a Sárkány Centerben és kb teljesen ugyan ilyen cipőt láttam, asszem 3000ért..
2011. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tippet, el is nézek arra hétfőn! :)
2011. szept. 18. 16:20
 3/7 A kérdező kommentje:

húúúh.. most nézem, hogy milyen messze van! :S

Biztos ilyesmi volt fehérben? Mert csak akkor nézek el oda, ha tényleg van. Még nem voltam soha ott. :/

2011. szept. 18. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:
igen tuti ilyen volt, mert az én barátnőm is ilyet keresett és meg is vette..:)
2011. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


bocsi de csak ilyen színűt találtam..:// és még árba is jó lenne..

2011. szept. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Colours -nála második színre kattints! bézs vagy valami olyasmi..
2011. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ázsia centerben is van, pár hete próbáltam, 5 ezer körül mozog, de marha kényelmetlen, mert kínais cipők, és a talprészük annyira kemény, hogy még zselés betéttel se bírom egy óránál tovább, pedig egy márkásabb, puhább cipőben órákig mászkálok. szóval én inkább valami márkásabb boltban vettem meg.
2011. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!