Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipő télre? Jelenleg...

Milyen cipő télre? Jelenleg egy szakadt deszkáscipőm van, azon gondolkozok milyet kéne vennem, acélbetétes annyira nem jön be, valami visszafogottabb kéne.

Figyelt kérdés
Rockos-metálos beállítottságú vagyok szóval eléggé nem szeretem a nagy-nyelvű színes mostanában elég sokat látott cipőket.
2011. szept. 18. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy?
2011. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Szia:)

Én szerintem mivel gondolom hideg lesz,a csizma nem lenne rossz. Egyik barátnőmnek egy egyszerű sima fekete magasabb szárú van, rajta egy ilyen lánccal. Egy sima lánc, de mégis eléggé jól néz ki. Nem is durva, de mégis eléggé mutatós.

2011. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Második, köszi az ötletet!
2011. szept. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

17/fiú

csizmát nem veszek :D

2011. szept. 18. 17:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok, a 86%-os.

Nincs mit :D

Jajj bocsi. Mivel én lány vagyok, elég nehéz fiú cipőre ötletet adnom, de esetleg valami bakancsszerűség? Nem acélbetétesre és társaira gondolok, hanem egy egyszerű bakancs. Mondjuk feketébe, és azt is tudod díszíteni, akár lánccal, mondjuk a cipőfűző helyére, vagy ilyesmi.:D

Remélem egy nagyon picit tudtam segíteni, ha nem is sokat:D

2011. szept. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Lány szemmel nekem ezek tetszenek. De valami acélbetkósra hajazó is jól nézne ki.

2011. szept. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sima fekete, vastagabb, bőr Adidast javaslok (ha megengedheted magadnak). :) Ősszel Superstarban tolom, de néha duplazoknival télen is felrántom.
2011. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
acélbetétes \m/
2011. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát mondjuk az acélbetétes télre tényleg nem valami jó ötlet mert ha hideg van átfagyhat benne az acélbetét és csak jobban belefagy a lábad...amúgy nekem is nagy fejtörést okoz hogy mit vegyek fel lábamra télen....
2011. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!