Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H győzzem meg? Hiába adtam...

H győzzem meg? Hiába adtam tudtára h nagyon előnytelen számára a lent említett ruhadarab. de ennek ellenére is hordja és meg van róla győződve h neki jól áll.

Figyelt kérdés

nyár elején ismerkedtünk meg,belsőjével teljesen megfogott,a külsejével(+ öltözködésével) egyaránt.

mivel eddig viszonylag jó mindig idő volt,halásznadrágokat hordott,rendkívül jól állt neki,mintha ráöntötték volna.

DE nemrég elkezdett nagyon passzentos hosszú farmernadrágokat hordani.

kb ilyesmit,csak látszik az anyagukon h nagyon régiek,ami még nem is lenne gond,de a combján és a fenekén rettentően feszül még a tér résznél is de lefelé meg "trapézos"(elég izmos a lába és rohadtul előnytelenül áll neki)

szóval kijelenthetem h még ha feszes csőnadrágot hordana (amit szintén rühellek),még mindig jobban állna neki mint ez most.

hiába győzködöm meg van róla győződve h ez elegáns..

[link]

L


2011. szept. 18. 21:21
 1/4 A kérdező kommentje:

*jó volt mindig az idő

félre írtam,bocsi a hibákért,de gyorsan írtam.

2011. szept. 18. 21:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebben a melegben ilyet hord? Megverték? vagy mi oka takargatni a lábát?
2011. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
semmi oka nincs rá..nagyon jó lábai vannak a passzentos hosszú gatya nélkül.
2011. szept. 19. 08:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Menjetek el vásárolni és próbáltass fel vele más fazonú nadrágokat. :) De amúgy jobb ötletem nincs. :S
2011. szept. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!