Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » El lehet már tenni a nyári...

El lehet már tenni a nyári ruhákat? Kellenek még idén? Az átmeneti ruhákat elővetted már?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom másnál hogy van, de nekem EGY szekrényben vannak a ruháim, és nincs olyan téli meg nyári, amit elő lehet venni meg eltenni :D Egyszerűen csak a másik polcra nyúlok érte, és kész :D


Amúgy szerintem még ne tedd el túl mélyre, én még reménykedek, hogy fognak kelleni

2011. szept. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nekem sem vannak igazán téli-nyári ruháim, pláne, hogy bent 1000rel fűtenek, szóval 8 pulcsit veszek fel, bent meg a nyári gönceimben parádézok... Oh, áldott távfűtés.
2011. szept. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A www.met.hu szerdára, csütörtökre és péntekre még 20 fok felett igér, az még nyári. Legyen is csak, megyek motort nézni, nem akarok hozzáfagyni a markolatokhoz.. :D
2011. szept. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*legalábbis errefelé, nézd meg mit mondanak a lakhelyedre.
2011. szept. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én eltettem a nyári lábbeliket letisztítva, dobozba, a ruhákat meg kimosom és a szekrény felső ill. hátsó részébe teszem. Jövő hétre is max. 24 fokot mondott a www pont koponyeg pont hu, szóval én nem reménykedek. A nyári meg az őszi 25 fok nagyban különbözik szerintem, esőt is mondanak olyan meleg már nem lesz errefelé, nyugaton.
2011. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok mint az első! :D

Nektek olyan sok ruhátok van??

2011. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kánikulai (lenvászon dolgok) cuccokat már eltettem, de a többi még marad, az átmenetiek is nálam vannak, de ha szép lassan lehűl a levegő akkor majd előveszem a pulcsikat is.
2011. szept. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!