Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rengeteg ruhára lenne szüksége...

Rengeteg ruhára lenne szükségem, de nem merem elkölteni a pénzem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szükségem van egy elegáns őszi kabátra, cipőre, télen is kell majd csizmát vennem, nadrágot, pulcsikat, és van is pénzem rá, de valahogy lelkiismeret furdalásom van és nem merem elkölteni a pénzem. Túl spórolósra neveltek a szüleim. Nincsen sok cuccom, úgyhogy kellenének újak az önbizalmam növelése miatt is.
2011. szept. 20. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Attól nem lesz nagyobb önbizalmad,ha új ruhákat veszel. Felesleges minden évben újat venni,ha az előző még jó.
2011. szept. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, de átérzem. Egy ólót nincs képem megvenni, pedig szerintem már nincs olyan cuccom, ami jó lenne rám méretben, ne lenne kinyúlva, vagy csak ne kopott volna el az évek alatt. :S

Ne egyszerre vegyél meg mindent, úgy kicsit kevesebbnek hat a költés.

2011. szept. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy nincs tavalyi cuccom. A csizmáim elől mind kikopnak és csúnyák, tehát muszáj újat vennem. Őszi kabát helyett eddig mindig vastag kardigánt hordtam.. pulcsijaimat kinőttem, stb.
2011. szept. 20. 18:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Sok nőnek igenis dob az önbizalmán, ha új ruhákban mutatkozik. Szerencsés vagy első, hogy ilyenre nem szorulsz:). Általában én is fél évente ruházok be új felsőkre, nadrágra, és nem titkolom, örülök, ha olyan megdícsér, akitől szívesen fogadom.

Ha muszáj, akkor pedig muszáj, szerintem még ilyenkor kezdj körbenézni, amikor fel vannak töltve a polcok és nem rohamozták meg a boltokat. Esetleg, ha félsz, hogy pénz nélkül maradsz, akkor havonta vegyél új és új darabokat.

2011. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
esetleg nézz be turkálókba, nagyon szép dolgokat lehet ott találni. én például ma vettem ott egy H&M felsőt 1 euróért, anyum meg azt hitte rá, hogy új :)
2011. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Glamourt, tele van kuponokkal, de előtte nézz be a butikokba és válaszd ki a cuccokat amiket szeretnél megvenni, ha már úgyis vásárolnod kell, legalább tedd kevesebb pénzből.
2011. szept. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, de ha kell, muszáj venni.
2011. szept. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is nézz körül turkálóban. Tényleg szinte új ruhákat lehet kapni potom pénzért. Senki sem fogja megmondani hogy onnan való ha ettől tartanál.
2011. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!