Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A csőgyatya+tornacipő stílus...

A csőgyatya+tornacipő stílus kezd kimenni a divatból vagy ez örök de jönnek mellé újak mindig?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy most az ilyen mélyülepű nadrágok meg virágmintás overálok a nagy divat.

Az én stílusom a csőgyatya+tornacipő meg egyszínű valamilyen aranyos figurás póló vagy párducmintás felső meg a bő/lenge felsők.És nem cserélném le egy divatos szettre csakmert a korombeliek mind ezt teszik


2011. szept. 20. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát azok akik így leváltottak azok csak is azért merthogy kövessék a divatot,meg talán unják is.De ők divatmajmok.Én is kb. olyan vagyok mint te.Csak én keverem ezt az emo-val.Tettszenek a lányosabb cuccok is de valahogy nem tudok lemondani a mostani stílusomról.14L
2011. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem elég furcsa a bő gatya, bár nekem a párducmintás bő fölső se jön be. :D Viszont a farmer+tornacipő egy szűk pólóval örökdivat. :D
2011. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én is maradok a stilusomnál...nem vagyok az a nagy divatmajom.Én fel nem venném azt a rohadt nagy szárú gatyát. suliba is tornacipő+csőgatya+poló azt kész...
2011. szept. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
És sose hordtam, mert csak a divatp*csák tették eddig is.
2011. szept. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem megy még ki a divatból, elvileg ki fog, amit nem bánok, mert nem áll jól. Viszont az sem igaz, hogy ez "örök", pláne, hogy pár éve még az egyenesszárú gatya volt a menő, azelőtt meg a trapéz. Ugyanúgy jönni fog valami új.

Az ülepes gatya meg elég ízléstelen....

2011. szept. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Dilettáns döggomba ***** válasza:
A mélyülepű gatyás emberek láttán folyton röhöghetnékem támad. Pont úgy néznek ki, mintha legalább háromszor belesz@rtak volna.
2011. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

utsó adom:D


am a bő fölsőt meg a párducmintát nem egybe gondoltam:D az nekem se tetszene.párducmintás fölsőim csakis passzosak:D

én meg saucy vagyok aminek az öltözködése hasonlít az emoéra csak az alapszín nem fekete hanem a lényeg a szín,szín és szín:D

2011. szept. 20. 18:57
 8/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ja hát én is Saucy féle vagyok.Csak azért írtam emo-t mert azt gondoltam azt kevesen ismerik... Ugyanis a legtöbb embernek mindegyik emo... sőt ahogy ők mondanák "emós"

2011. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, emósok vagytok. Féreg minden fajtátok, főleg a színes.
2011. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ja csak kár hogy nincsen olyan hogy emós... hanem simán emo...de nem baj.Legalább nagy örömödre tudod szidni a másik embert.Csak kár hogy nem helyesen.Egyébként meg minek kell ideírni ha nem is a témához kapcsolódik és csak szidod a másikat?De miért is kell elszólni a másikat mert máshogyan néz ki?Remélem jobban érzed magad h ezt megoszthattad.


Egyébként a kérdéshez visszatérve egyetértek azzal hogy csak azok váltottak akik divatmajmok.

2011. szept. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!