Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vásároltál már ebayen (nemzetk...

Vásároltál már ebayen (nemzetközi) kinából? Ahol ott van h ingyenes szállitás az tényleg az? Pay pal fizetés megbizható? Ha utalod tényleg küldik a terméket?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig csak pozitív tapasztalatom volt az ebay-jel, és a Kínából történő rendeléssel, 1-2 hét alatt itt van, tökéletes állapotban, annyiért, amennyit paypalon fizettem.
2011. szept. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte csak Kínából való vásárlásra használom az E-Bay-t. Ahol ki van írva, hogy ingyen szállítással, az úgy is van, kivéve, ha kérsz rá biztosítást, az pár dollár plusz költség. A PayPal fizetés biztonságos, gyors. Általában kb. 2 hét alatt szokott megérkezni a vásárolt áru.
2011. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

huu ez a kérdés engem is érdekelne :D

télleg ingyen van a postaköltség?? az mégis hogy lehet?? és mi az hogy nincs benne a vám az árban, az mennyi plusszköltséget jelent? és azt mikor kell kifizetni mivel ha átutalom a pénzt annyi amennyi a ruha akkor abban nincs benne a különböző vámok díja, eddig azért nem mertem rendelni onnan mert féltem hogy egy nagyon nagy számla jön ki nekeme :S

2011. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisebb értékű (pár ezer Ft-os) dolgokra nincsen vám.
2011. szept. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendeltem már 10ezres nagyságokban is, akkor sem volt vám.

Az ingyenes posta az meg ingyenes... sok ilyen van. Én is gyakran rendelek Kínából, sose volt vele gondom.

2011. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki vásárolt már kínából, segítene, hogy mi a pontos menete, melyik oldalra kell menni, meg mint és hogy??? :) Köszi
2011. szept. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!