Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » New look, Atmosphere, George....

New look, Atmosphere, George. Ezek turkálós márkák, vagy lehet kapni őket rendes boltban Magyarosrszágon?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 19:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Miért? Ha nem kapható boltban csak turiban és nagyon megtetszik akkor nem fogod hordani mert félsz h megszólnak?
2011. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem, és hordom is őket, mert tetszenek, csak vannak olyan emberek, akik állandóan kérdezgetik, honnan van ez, honnan van az...Ha felveszek valami új ruhát, egyből kérdezik, én meg mondom, hogy nem tudom régi, vagy nem tudom, kaptam...Ma is két ruhadarabomra is kérdezték. Persze leesne az álluk, ha mondanám, hogy turiból, viszont így élvezem, hogy felnéznek rám, milyen jó cuccokban járok. Ha elmondanám az árát, hogy pár száz forint volt, biztos már egyből máskép néznének a ruháimra, egyből nem látnák olyan jónak. Meg amúgyis kiváncsi vagyok, mennyi a rendes bolti áruk.
2011. szept. 20. 19:56
 3/15 A kérdező kommentje:
Nos, a kérdésemre a válasz? Vannak ilyen márkát árusító boltok Magyarországon? Esetleg webshop, ahol lehet forintért rendelni?
2011. szept. 20. 19:57
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Angliában lehet ezeket kapni, a New Looknak asszem van webshopja, de ilyen H&M, New Yorker, stb. árakon mozog.
2011. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az első vagyok én ezt találtam [link]
2011. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2011. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Atmosphere a Primark, George az ASDA márkája. New Look weboldaláról lehet rendelni, szállítanak Magyarországra is. Amúgy itt nem lehet kapni.
2011. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon hasznos válaszok voltak! :)
2011. szept. 21. 15:48
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyan ez a helyzetem :D

Van 5-6 ilyen pólom turis, és folyton kérdezik, hol vetted? Mindig mondom, hogy nem tudom, vagy kaptam, mert nálunk nagyon szídják a turikat...

2012. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen márkájú pólóim.. és tőlem is szokták kérdezgetni hogy hol vettem.. de én mindig elbüszkélkedem vele hogy fillérekért túrtam.. :D
2012. jún. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!