Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találhatok szép platformos...

Hol találhatok szép platformos magassarkúakat?

Figyelt kérdés
Ma bejártam a kínaiakat és sok szépet láttam. Viszont sima kerek orrú nem volt a méretemben csak egy számmal kisebb és olyan aminek az orra kicsit hegyes. Nem erre a hosszúra kell gondolni. Tetszett is volna, de elől nyomta a lábam. A másik boltban találtam egy számmal nagyobbat ami már elől nem nyomta volna a lábam, de hátul a sarkam kijárt belőle. Milyen fazont ajánlotok, ami lehetőleg kerek orrú, platformos és olyan 10 cm-es sarka van és fekete vagy sötétbarna? (Deichmann honlapján nem találtam olyat ami tetszene)
2011. szept. 20. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
ha van vmi pántja akkor nem jár ki a lábad belőle... én csak olyat veszek :DD
2011. szept. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Humanic-ban tuti találsz. amúgy Bershkában, Mangoban, Zarában is ki lehet fogni jókat
2011. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A pántosak nem nagyon tetszenek, max ha bokánál van egy vékony amit a nadrág eltakar.

Humanicba még benézek, de az utóbbi 3 bolt nem található a városunkban:(

2011. szept. 21. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!