Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti minden reggel...

Lányok! Ti minden reggel alapozózzátok a bőrötöket?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 21:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

22.10 DOBD KI!!!

Múltkor láttam egy doksi filmet azt boncolgatták benne, mennyi baci van egy régi alapozóban!!! Állítólag fél év a max aztán kuka, de persze ez csak tanács :)

2011. szept. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak úgy értette, hogy ugyanazt a terméket vásárolja már két éve, nem pedig azt, hogy két éve nem cserélte le, nem? :)
2011. szept. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
39%

Én is úgy értelmeztem, hogy 2 éve már megvan neki. Nem kellett újat vennie, mert tényleg keveset használ belőle.


Egyébként én nem használok minden nap. Heti 1x-2x szoktam, mert úgy érzem, hogy megfullad a bőröm alatta.

2011. szept. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az alapozótól több lesz a bőrhiba, kösz nekem az nem kell, van elég nélküle is, de legalább már javulok. Nem értem másoknak is minek ez, ettől nem lesznek szebbek hiszen ha pattanásosak alatta az ugyanúgy meglátszik. Ha meg nem akkor minek, hogy később legyenek pattanásosak?
2011. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Utolsó ez a népszerű álláspont amit írsz marhaság :D Természetesen szebb lesz a bőr akkor is ha pattanásaid vannak, más kérdés h a legtöbb nőnek lövése sincs h kéne sminkelni, de ez nem az alapozó hibája, amúgy 1000000féle van abból is, pl kifejezetten pattanásos bőrre ami szárítja őket, illetve nekem nem egyenletes az arcom színe és azt is kitűnően kiegyenlíti.
2011. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Akinek van takargatnivalója az használja. Nekem van. Egyenletlen színű bőr, rozacea az orron, mitesszer, karikás szemek, szóval egy cseppnyi ásványi alapú folyékony alapozó csodát tesz.Én inkább sminket nem teszek fel. pici barna szemcerka és pici pirosító és kész.

Sajnos muszáj. De én nem tini vagyok már.

29N

2011. szept. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
hat ha elmegyek otthonrol akkor igen, mindenkeppen. ha csak otthon ulok egesz nap akkor nem szoktam semmi sminket feltenni
2011. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!