Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem eredeti akkor? FONTOS!

Nem eredeti akkor? FONTOS!

Figyelt kérdés

Olvastam itt hogyha a converse cipők alján vagy az oldalán van a csillag mellett egy csillag akkor az általában nem eredeti. Nekem van az alján és ez akkor azt jelenti hogy nem eredeti? (Legends-től vettem)

A válaszokat köszi előre is, és aki csak cukkolni akarná a converse cipőt, akkor légyszi ne írjon!;) FONTOS!


2011. szept. 21. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Onnan tudod ,hogy igazi a Conversed ,ha az alábbiak megegyeznek : az orra picit felfelé áll, nem teljesen gömbölyű az eleje,a cipőfűző tartó karikák,nagyok és masszívak. Amilyen feliratnak kell rajta lenni: Converse,Chuck Taylor,All Star . Amugy milyen csillagra gondolsz tudsz mutatni képet? Mert nekem eddig 4 converse cipőm volt és mindegyiknek az alján volt csillag szerűség ,és mind eredeti volt!
2011. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Ja , amúgy még onnan tudod felismeri ,hogy igazi a Conversed ,hogy van rajta egy bekarikázott r betű.. :)
2011. szept. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miket írok ..xdd na szóval ilyen aza jel : Ÿ ez azt jelenti ,hogy márkavédelem,ha ez a jel van rajta akkor ™ az Trademark ,védett márka szó szerint. Röviden ,ha ez a kettő közül van valamelyik a cipődön biztosan igaz = Ÿ ™
2011. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem adja ki na mindegy ,egy bekarikázott r betű .. ez a lényeg avgy a tm.. már többet nem írok.. ha van valami kérdésed még írj!:)
2011. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, és bocsi nem jól írtam!! ezt akartam:

Olvastam itt hogyha a converse cipők alján vagy az oldalán van a csillag mellett egy bekarikázott R betű akkor az általában nem eredeti. Nekem van az alján és ez akkor azt jelenti hogy nem eredeti? (Legends-től vettem)

szóval akkor eredeti??: DD

köszi még 1x. : DDD

2011. szept. 25. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!