Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szakadt farmert venni vagy...

Szakadt farmert venni vagy csinálni kell?

Figyelt kérdés

Üzletekbe nem nagyon láttam szakadt farmert.Lehet kapni, vagy csinálni kell?Ha csinálni kell, hogyan szoktátok?

köszi


2009. ápr. 25. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A szakadt farmerek eredetileg szakadtak, tehát venni kell. Azért nem látsz már sehol, mert idén (de már tavaly is) durván kiment a divatból.
2009. ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem jobb venni...

én 1x otthon csináltam deh az egész nadrág szétbomlott xD (szerintem nemvolt jó az anyag)

am én úgy csináltam, hogy kivágtam akkora jukat amennyi kellet és az oldalán a szálakat kihúztam:D

nekem bevált:D

2009. ápr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

jaaa.. igen.. kiment a divatból:S

deh ha bolondballagásra kell akkor csináld úgy.. :)

2009. ápr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem csináld magadnak ha tetszik. kit érdekel ha kiment a divatbol de neked tetszik?!

nos sztem vágd be egy kicsit oldalról és szakitsd tovább a lyukat. koptatni sajtreszelővel nagyon jól lehet.

2009. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!