Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vesznek be használt...

Hol vesznek be használt ruhát, cipőt, kiegészítőket?

Figyelt kérdés
Rengeteg jó minőségű használt ruhám cipőm és táskám van,amikre már nem tartok igényt. Szeretném őket beadni bizományiba vagy turiba,kilóra vagy darabáron,mindegy... Budapest vagy maximum Pest megyén belül.
2011. szept. 21. 19:10
 1/7 Adri baba ***** válasza:
Miért nem rakod fel a vaterára vagy a teszveszre?
2011. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert nem vesz senki semmit. :S csak a feltöltési dijat fizetem állandóan. és sajnos az ingyenes oldalakra is fölösleges feltenni,jobb lenne inkább igy egybe leadni.
2011. szept. 21. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Vidd ki valamilyen piacra, talán van nálatok tető piac, vagy ilyesmi.
2011. szept. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miskolcon tudtok esetleg ilyet javasolni? Mert nekem nagyon sok ilyen ruhám van, én is próbálkoztam a Vaterával de semmi, pedig tényleg szépek.
2011. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az sajnos nekem messze van :S ingyenes oldalakat esetleg tudtok ajánlani,hogy melyikre a legérdemesebb felrakni? nyilván azok nem annyira látogatottak,de legalább nem kell fölöslegesen fizetni...
2011. szept. 24. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia kerdezo en vennek toled ruhat ha jo aron adod. Pesten vagyok minden hetvegen talalkozni is tudnank. Van valami oldal ahova mar toltotel fel kepet es megneznem a rucikat :))
2011. szept. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát vaterára most fülbevalókat raktam,ruhákat meg zsibvásár-ra fogom,csak még aktiválnom kell a bankszámlámat,azt meg majd csak jövőhéten fogom tudni. vagy ha adsz egy email-címet tudok képet küldeni (:

Pest meg a közeljövőbe felejtős nekem,nem tudok felmenni sajnos :S

2011. szept. 24. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!