Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok ilyen/hasonló...

Hol tudok ilyen/hasonló ruhákat venni?

Figyelt kérdés

Több féle ruhát is keresek már régóta.nagyon nagy vágyam egy supermanes pulcsi sehol nem találok.neten se..de kell nekem !

ezenkívül egy ilyen amerikai zászlós póló nagyon bejönne és még egy piros fehér csíkos hosszabb kardigánt szeretnék.

előre is köszönöm.már olyan régóta keresem ezeket. :/


2011. szept. 22. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát azt nemtudom hol találsz ilyet!! De adok egy tippet hogy szerezhetnél be olyat amit pontosan akarsz! Vegyél vagy válassz ki otthonról egy fehér vagy fekete (a mintától függ) színű polót vagy pulóvert amilyet akarsz de 100% pamut legyen, azután nemtudom pesti vagy e vagy hol lax de a lakhelyednél is biztos van ruhára nyomtatás vagy hogy hívjákolás :) ott van egy számítógép rákerestetel a képre amit szeretnél beteszi a felsőt amit vittél a minta pedig rajta lesz! Nemfog lejönni róla és kb 1500-2000 körül van. Ha pesti vagy a westendbe, a sugár 1 emeltén is van!
2011. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hidd el szerintem sehol sem fogsz találni Suparmenes pólót,ha csak el nem mész egy pólónyomtatóhoz :)

Én is 1 éve akartam egy olyat,de sehol sem találtam míg el nem mentem egy olyan üzletbe ahol csinálnak :)

2011. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amerikai zászlós pólót , én a Vero Moda-ban vettem :)
2011. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én Supermanes pulcsit tavaly a Pull & Bearben vettem magamnak. szürke, kapucnis, belebújós, és nagy Superman jel van rajta:P
2011. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!