Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem nagyon járok üzletekbe...

Nem nagyon járok üzletekbe mostanság ezért tőletek kérdem: ilyen blézereket most lehet kapni sok helyen?

Figyelt kérdés

Szóval ha pl. elmegyek egy nagyobb kínaiba (mert nálunk a faluban még az sincs) vagy plázába, akkor találhatok?


[link]


[link]


Van az a film, az Anna a zöld oromból, na bban az időben divat volt és imádtam rajta ezeket az emelt vállú cuccokat! :)


2011. szept. 23. 13:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és tudom, hogy ebay-en lehet venni, én is onnan szedtem a képeket, a magyar dolgok érdekenek most, hogy itt divat-e és kapható-e!
2011. szept. 23. 13:09
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a múlt évben volt divat, de talán még most is van, bár kínaiban nem emlékszem, hogy láttam volna.

Inkább newyorker, Pimkie, és ehhez hasonló boltokban keresd.

2011. szept. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor még kell lennie, de jó!


Amúgy furcsa, tavaly nem találkoztam vele ezeken a helyeken és a nemzetközi piactéren is csak újonnan árulják. Ha kiment volna a divatból, akkor már az angol oldalon árulnák használtan is, de még szinte senki.. na mindegy várok, mindig is szerettem volna egy ilyet! :)

2011. szept. 23. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!