Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit hogy raktok el a szekrénye...

Mit hogy raktok el a szekrényetekben? Gondolok itt arra, hogy pl a farmert akasztóra vagy fiókba rakjátok-e.

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Én mikor kinyitom a szekrényt, akkor a nadrágjaim egyik oldalt vannak összehajtva a polcon, a másik oldalt a felsőim, alul meg a fiókban vannak a fehérneműim, meg zoknijaim. Az akasztóra inkább a vasalni való ingeimet és miniruháimat rakom =)
2011. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 ruhás szekrényem van, az egyiken van egy olc, amin a rövid és hosszú ujjú pólóim vannak, és van akasztós része, ahol az ingek, blúzok, vastag pulcsik, szoknyák, ruhák vannak. A másik szekrényben sok kisebb polc van, ott az egyiken a nadrágaim vannak (szóval nem felakasztva, simán összerakva), a többin meg otthoni ruhák, alvós cuccok, stb.
2011. szept. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

13:26 vagyok

Ja, igen, a fehérneműk nekem is fiókokban vannak.

2011. szept. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem van fiókos szekrényem is meg akasztós is, de a ruháim nagy része a fiókosban van elrendezve.

1.fiókban a fehérneműk / pizsik, 2.ban a zoknik, harisnyák, kendők.3.ban a rövid ujjú pólóim és a nyári ruháim, ujjatlanok, pánz nélküli felsők. 4. fiókban a hosszú ujjúk és a pulcsik, kardigánok. következőben a farmereim, sortok, szoknya, hosszúgatyák, térdgatyák, cicanacik. utolsóban pedig a melegítőim és a játszós cuccaim:D

az akasztósban vannak a kabátok, dzsekik, bőrkabát, és az ingek, ezek felakasztva lógnak. :)

17L

2011. szept. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nadrágokat mindig összehajtva...minek akasztanám fel?

Ingeket, blúzokat, kosztümöket, egyberuhákat, kabátokat szoktam felakasztani, esetleg könnyen gyűrődő felsőket.

2011. szept. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a nadrágok nem gyűrödnek így össze? félbehajtsátok csak? én eddig mindig felakasztottam őket,de már ninsc helyem az akasztós szekrényben így azon godolkodtam, hogy valahogy máshogy kellene megoldani a dolgokat :)
2011. szept. 24. 15:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Először félbehajtom, aztán 2 vagy 3 fele utána (tudod, hogy egy szép kis négyzet legyen belőlük :D). A kényes, ünneplő nadrágjaim sem szoktak így meggyűrődni, nemhogy a farmerek :)
2011. szept. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
minden egy szekrényben begyűrve. ha rendet rakok egy napig sikerül megőríznem. inkább nem is rakok rendet.
2011. szept. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2 nadrágom van, azokat összehajtva tárolom a szekrény polc részén. Ugyanitt azokat a felsőimet, amiket ritkán hordok, és azokat, amik nem gyűrődnek.

Szoknyás vagyok, azokat egytől egyik vállfán, felakasztva. Szintén felakasztva tárolom a blézereimet és zakóimat, a kedvenc pólóimat és topjaimat, amik gyakran vannak rajtam. A kabátjaimat is természetesen felakasztva tárolom.

A téli (pl sapka, sál, kesztyű) és nyári (bikini) cuccaimat a szekrény felső polcán egy-egy jókora dobozban. A fehérneműimnek 3 kisebb fiók van fenntartva.

Cipőmániás vagyok, őket is a szekrényem aljába tartom, kivéve, amit gyakran viselek, azok az ajtóm mellett vannak.

2011. szept. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! azért még írjatok, kiváncsi vagyok ki hol tárolja a ruháit :)
2011. szept. 26. 19:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!