Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mekkora esélyem van turkálókba...

Mekkora esélyem van turkálókban márkásabb ruhákat olcsón kifogni?

Figyelt kérdés
Szóval nektek eddigi tapasztalatok e téren? Milyen márkás ruhákat találtatok eddig a turkálókban és mennyiért?
2011. szept. 24. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
A turkálóban olcsön kifosz mindent, még ha talán találnál márkás ruhát azt is. Bár nem tartom valószínűnek, hogy fogsz találni. Attól függ milyen márkára gondolsz. Puma Adidas Nike kb ezek vannak ha vannak. Nagyobb márkákra turiban ne számíts.
2011. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fúú, nekem van rengeteg Zara, Mango, Bershka, H&M, Tommy Hilfiger felsőm, ruhám, nadrágom turikból, aztán nálunk nem ismert angol márkájúak (Next, Atmosphere, Dorothy Perkins- ezek kb hasonló színvonalúak mint mint nálunk mondjuk a Zara), van egy élőgyapjú vajszínű Marks&Spencer gyönyörű télikabátom. Szerencse kell hozzá, bárki találhat.
2011. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ki lehet fogni. egyik barátnőm emily strange polot is talált :D kaposváron pedig van direkt márkás turi, olcson. versace és egyéb nadrágokkal, ruhákkal :D
2011. szept. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
biztos van más városokban is ilyen turi
2011. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

14:10 melyik turkálóban jársz? :)

amúgy egyszer én is láttam egy louis vitton-os táskát, És nem volt hamis!. csak nem vettem meg.

2011. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már én is Találtam Zara-s felsőt, H&M-set is. És egy nagyon jó Next-es pulcsit, és egy Dorothy Perkins ujjatlant. :) Én is direkt kerestem a márkás cuccokat, aztán a kezembe akadtak mindig :D


16/L

2011. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!