Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem látni senkin színes...

Miért nem látni senkin színes csőnadrágot, annak ellenére, hogy a márkásabb boltok is mind tele vannak velük?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 23:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert nyár van és ilyenkor az emberek a rövidebb ruhadarabokat preferálják.
2011. jún. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

szerintem azért, mert sokan kicsit tartanak az ilyen feltűnő színektől:) na és ugyebár pl. egy fűzöldhöz nem olyan sokminden megy...:) akkor meg már hozzáillú pólót, cipőt is kéne venni:D

vagyis én így gondolom, aztán lehet nem jól:D

azért remélem segítettem:)

2011. jún. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ma Budapest belvárosában 34 fok volt. Értelmes ember ilyen időben nem vesz fel csőnadrágot.
2011. jún. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De rosszabb időben is sima farmert vesznek fel. Ráadásul tavasszal és télen sem hordtak már.
2011. jún. 22. 23:49
 5/16 anonim ***** válasza:
mert már nem divat, ocsmány szerintem. főleg ezek a pink, sárga, zöld, kék, piros színek. váá.
2011. jún. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Tesómtól örököltem egy lilát, de még el kell vinnem a varrónőhöz , hogy bevegyen belőle, majd ősszel hordom.

Nekem most színes leggingsre lenne szükségem, de azt nem találok.

2011. jún. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szerintem ez kb 2 éve volt divat, és mindenkin színes figurás pólóval láttam, vagy emo-k hordták.. mostmár nem divat a színes csőnadrág
2011. jún. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Jaja, pár éve volt nagy dolog.

Én nem nagyon vennék, van egy zöldem, még talán egy pirosba, ha belebotlok olcsón, legyen. De ahhoz már mit vegyen fel az ember? Papagáj nem szeretnék lenni, fekete-fehér meg uncsi egy idő után.

12-13éveseken szoktam látni, de nekik még el lehet nézni XD

2011. jún. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem vagyok csőnadrág ellenes, sőt. Személy szerint egy kivételével csak csőnadrágom van, de eszem ágában sincs 34 fokban (Kecskeméten is annyi volt tegnap) csőnadrágot felvenni utcára.
2011. jún. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha nem divat, miért vannak tele velük a jobb boltok is?
2011. jún. 23. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!