Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alkalmi cipőt vinni kéne...

Alkalmi cipőt vinni kéne cipészhez csúszásgátló miatt, mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy alkalmi cipőt, aminek bőr az alja.

El kéne vinnem cipészhez hogy csúszásgátlót tegyen rá esztétikusan, nem szeretnék benne elesni sehol sem.


Milyen áron csinálnak ilyen munkákat, illetve mennyire tartós az a csúszásgátló amit rárak?


2011. szept. 24. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én egyszer a bokacsizmámat vittem sarkaltatni, és csúszásgátlót teteni a talpára, és fizettem 1500 Ft-ot! Utána mikor csak sarkaltatni vittem, 1000 Ft volt!
2011. szept. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A csúszásgátló mennyire hossz életű, tartós dolog a cipő talpán?
2011. szept. 24. 18:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak csúszásgátlót rakatsz rá, annak előbb-utóbb el fog engedni a ragasztása, és leszakad. Bőr talpú cipőre amúgy szerintem vétek ilyet tenni, szerintem inkább ne hordd nedves időben, és akkor nem fogsz benne elcsúszni.
2011. szept. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez alkalmi cipő.

Nem nedves időben csúszik, hanem mindenhol és mindig. :)

[link]


Így értsd a bőr talpat.:)

Ez csúszik mindenen, metlaki, szőnyeg, mindenen, ezért kell rá csúszásgátló.


Na de mégis mennyire időtálló a csúszásgátló rajta, fél év?

2011. szept. 25. 10:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt egy magas sarkúmon ilyen csúszásgátló, kb. 3 hónapig tartott, és nem hordtam sokat. Ráadásul mindig olyan érzésem volt, mintha beleléptem volna valamibe, mivel kiállt a talp eredeti síkjából. Inkább talpaltasd újra az egészet, ha annyira ellene vagy a bőr talpnak. De utána már nem lesz olyan kényelmes. Én mindenesetre maradnék a bőr talp mellett, nekem sok ilyen cipőm van, akár 8-10 centis sarkakkal is, és lehet bennük közlekedni simán. Amúgy a neten meg van jó pár tipp, amivel kevésbé csúszóssá lehet őket tenni, ezek be szoktak válni.
2011. szept. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudnál pár ilyet tippet linkelni kérlek?
2011. szept. 25. 14:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen cipő? Magas sarkú? Női cipő egyáltalán? :D
2011. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Férfi fekete alkalmi cipő. :D

Méretet adjak? :D

2011. szept. 25. 20:10
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

Itt írják, hogy az új bőr talpakat kicsit meg kell csiszolni. Azért kérdeztem, hogy nő/magas sarkú cipő-e, mert azoknak néha olyan vékony talpa van, hgoy nem lehet csiszolgatni vagy csak nagyon óvatosan.

2011. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. szept. 26. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!