Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok venni rock zenekaros...

Hol tudok venni rock zenekaros pólókat?

Figyelt kérdés
Orosházán, Szegeden, Békéscsabán és környékükön hol találok olyan üzletet, boltot, ahol rock zenekaros pólókat tudok venni, viszonylag jó áron? Olyan együttesekre gondolok elsősorban, mint például az In Flames, Bullet For My Valentine, Korn, Children Of Bodom, Trivium, Bring Me The Horizon, Slipknot, System Of A Down stb. A válaszokat előre is köszönöm!
2011. szept. 25. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:

A Bring Me The Horizon az mióta rock? Ordítozó emósok gyülekezete...

Amúgy piacokon vagy katonai boltokban.

2011. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
e-Bay
2011. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A Bring Me The Horizon deathcore-t játszik elsősorban ami egyenlő a rockkal, és kib*szott jó. Egyébként meg köszönöm a választ!
2011. szept. 25. 13:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Csabán a sétálón van egy pici bolt
2011. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

A Bring Me The Horizonban emós gyökerek próbálnak meg zenét játszani, de csak idétlen ordítozást tudnak csinálni, ami nekem tanulás nélkül is ment 16 évesen. Ennyit a tehetségükről.

18/f

2011. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

1. Jó zenéket hallgatsz, ez tetszik: COBHC, In Flames, Slipknot, Korn. Dícséret!

2.Vagy darkshop, vagy headbanger rendelést ajánlok.

3. Vásári árusoktól nem vegyél, mert az mind hamisítvány. Ha felmész headbengerre akkor ott olvashatsz erről.

Remélem segítettem :) 18/l

2011. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eddig Heagbanger-ről vásároltam, de ott egyre kisebb a választék, és nincsenek új cuccok, darkshop-on még annyi ruházat sincs mint headbangeren, ezért szeretnék boltban vásárolni, de nem igen van csak Pesten, én meg odáig nem megyek fel pár pólóért. De köszönöm a választ!
2011. szept. 26. 09:28
 8/10 anonim válasza:
72%
kezdjük ott, hogy 1: a BMTH kib@szott jó, 2: nem tudnál olyan sikereket elérni mint ők, 3: szerintem rohadtul nem érdekli a kérdezőt, hogy mi a vélemény, mert segítséget vár!! :D
2011. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Utolsóval egyetértek! BMTHról le lehet szállni!
2012. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
[link] :)
2013. nov. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!