Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jól néz ki az a...

Szerintetek jól néz ki az a magassarkú cipő egy 13 éves lányon? Vagy tudnék e benne járni: Nekem nagyon tetszik csak érdekelne mások véleménye.

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 25. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem az első benyomásom az lenne hogy tini ribanc...
2011. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha k*rvának akarsz öltözni akkor nyugodtan. ;)

Egyébként a 16 (lassan 17) éves barátnőmnek is ilyen cipője van, nagyon szépen tud benne menni és tud hozzá öltözködni is. De nem hiszem hogy egy 13 éves GYEREK tudna ilyen cipőben úgy menni hogy nem fogja el az utcán lévőket a röhögőgörcs. :D Ha meg mégis tudna akkor meg nem tud hozzá úgy felöltözni hogy a cipő különleges maradjon.

2011. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hátt..Nem vagyok kurv@ se tin ribanc.De ezért koszi a válaszokat kb.hány cm lehet a sarka??
2011. szept. 25. 11:33
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez a cipő nagyon csini, de ha nem tudsz benne járni vagy nem illik a stílusodhoz, akkor ne vedd meg, mert nevetséges leszel benne
2011. szept. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 11 cm lehet ennek a cipőnek a sarka. Szerintem a te korodban bőven elég egy 3-4 centis cipő is.
2011. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Nem k*rvás, de nem illik egy 13éves lányhoz. Ez egy elegánsabb cipő, ami olyan nőies alkathoz és ruhadarabokhoz passzol, ami még nem való neked. Keress valami kevésbé "felnőttes" cipőt magadnak.
2011. szept. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%
Miért akarsz 13 évesen felnőttes cipőkeet hordani? Menj babázni!
2011. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a cipő nagyon szép egy 15 feletti lányon. Neked még nem igazán való, mert 10 centi felett van a sarok mérete, és nevetségesen néznél ki benne.

DE ha vársz még 2-3 évet, akkor nagyon nőies, és elegáns leszel benne. :) ha tetszik az ilyen fajta cipő, akkor válassz egy sokkal alacsonyabb sarkút. ;D

2011. okt. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. nyugodtan hord. Ha minden áron azt szeretnéd hogy r*bancnak nézzenek.Esetleg törd is ki a lábadat. Istenem. 13 évesen hol akarsz te még 15 centis magassarkút?
2011. okt. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

nekem vannak 6-7 centis magassarkúim, egy ilyet egyszer felpróbáltam, tudtam benne járni, de elszédültem.

múltkor láttam két 14 év körüli csajt akik 12 centis tűsarkúban tipegtek, nagyokat léptek és behajlították a térdüket. Szánalmasan néztek ki.


Szerintem nem tiniribancos, csak simán nagy akarsz lenni. 15 éves korodban talán, de utána addig járhatsz tűsarkúban, ameddig a lábad bírja :DD


13L

2011. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!