Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Női kalóz jelmez házilag, hogyan?

Női kalóz jelmez házilag, hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok:) egy eseményre kalóznak kell öltöznöm, amellett, hogy felismerhető, szeretnék relatív normálisan is kinézni. Valami ilyesmire gondoltam: van egy sötétbarna rövidnadrágom, kicsit bővebb, ehhez testszínű harisnya és térd alattig érő fekete lapos sarkú, csatos csizma. Felülre egy fehér ing, kicsit hosszabb fazon, erre rá egy mellény, amire úgy gondoltam tűzök/varrok egy halálfejet. Itt elakadtam, mi tenné még kalózosabbá a megjelenésem?:) valami kendő? Vagy sapka? Esetleg vegyék fel valami teljesen mást? Mit viselnek még a kalózok?:) előre is köszi!
2011. szept. 25. 14:53
 1/4 anonim válasza:
Egy kendő jó és elég lesz pluszban!
2011. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Ha nekem kellene kalóznak öltöznöm, én biztos h így tenném: fekete cicanaci, hosszú, bőfazonú fehér ing, arra egy fekete fűző... Nyakba piros kendő, kézre esetleg egy fekete bőrkesztyű, egyik szemedre köthetnél iylen szemfedő fekete izét:D meg vmi vad smink:)
2011. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írd be google képkeresőbe,hogy "sexy pirate" :) Rengeteg kalózjelmezt találsz majd.
2011. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!:) Nem vagyok egy cicanacis "alkat", szóval nincs is:) még akkor gyűjtök ihletet a goggle-ben is, bár ott a legtöbb túl speckó és túl szexi kategória nekem:D
2011. szept. 25. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!