Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zaraban érdemes bőrkabátot...

Zaraban érdemes bőrkabátot vásárolni?

Figyelt kérdés

Hamarosan szeretnék hosszú vacillálást követően vásárolni egy bőrkabátot.

50-60e forintot szánnék rá, sajnos Levi's vagy más nagyobb márkát nem tudok vásárolni ebben az árfekvésben, így Zara termékein filózok, hogy lehet azt kéne venni.

Nem igen ismerem ezt a márkát, vannak jó cuccai, de mennyire tartósak, arról nem igen tudok sokat.

Fontos lenne, sokáig bírja a strapát, tehát évek leforgása után is ugyanolyan jó állapotnak örvendjen, mint a vásárlást követő napon. (ezért is szánnék rá ennyi pénzt)


Nos, ezeket vettem szemügyre:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!


2011. szept. 25. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van sok Zarás cuccom, nem rossz minőség, van ami megvan 1 éve, csak kinőttem. Szerintem megéri a kabát.
2011. szept. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a 2.-at nem ajánlanám, mert lehet jó minőség a kabát maga, de az ujjánál és nyakánál a passzé kibolyhosodna előbb-utóbb sztem tuti.meg nekem annyira nem is tetszik, meg az utolsó előtti sem
2011. szept. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van sok zarás cuccom 2 bőrkabátom is. asszem 3 éve vettem de még mindig semmi bajuk. amúgy a harmadikat vedd az a legjobb :D
2011. szept. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a gyors segítőkész kommenteket!

Mindenkinek jár a piros pont! :)


Valószínűleg itt fogom megvásárolni a kabátot, 3. felé hajlottam én is a legjobban, pöszmés tetszett még, de nem is gondoltam rá, kibolyhosodhat.

Allee-ban voltam még, bár kabátot nem igen láttam ott, merre keressem?

2011. szept. 25. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!