Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A koral/lazac színhez milyen...

A koral/lazac színhez milyen színek illenek?

Figyelt kérdés

A fehéren és krém színen kívül.

Soha nem volt ilyen színű ruhám, most van egy ujjatlan kis ruha, amit ősszel is hordhatnék cicanadrággal és boleróval, de kérdés, hogy azok milyen színűek legyenek??

Olyan fura szín... csak fehérekkel szerintem túlzás, a fekete meg olyan erősnek tűnik hozzá. :(


Ilyesmi a ruha csak hétköznapibb csipkemintával:


[link]


2011. szept. 26. 09:16
 1/9 A kérdező kommentje:

Sőt inkább szinte ugyan ilyen, csak nem ilyen átlátszó:


[link]

2011. szept. 26. 09:23
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sötétkék leggins
2011. szept. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na mondjuk kéket nem vennék fel hozzá...
2011. szept. 26. 09:42
 4/9 anonim ***** válasza:
őszintén? ehhez semmilyen szín nem megy.. sztem...ezt nem tudod felvenni cicanadággal. egyt csak magában max egy fekete övet és fekete cipőt tudok hozzá elképzelni.. vagy ha csak felső lenne, akkor farmerral felvehető.
2011. szept. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az enyém inkább tunika jellegű és elég mini lenne magában, tehát a cicanadrágot megkívánja. Van hozzá eredetileg egy világos barna öv, így egy hasonló színű, kicsit világosabb cicanadrággal párosítottam, de linkelek inkább képet:


[link]


Nem tudom mennyire illik vagy sem, de jobb nem jut eszembe és felülre még most sem tudok semmit...

2011. szept. 26. 10:59
 6/9 anonim ***** válasza:
már bocsi, de ez se nem korall, se nem lazacszín. Közönséges pink. Barna legtöbb árnyalatát, piszkosfehéret, szürkét, esetleg ha szereted a nagy kontrasztokat feketét tudok elképzelni hozzá.
2011. szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok színvak, már csak azért sem, mert művészetisként tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal. Ez egy gyors fénykép, amin rózsaszínnek tűnik...
2011. szept. 26. 12:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez egy szimpla pink ruha, ami nem mellesleg eléggé öregasszonyos. De nem is ez a lényeg.Színfelismerésből egyerős 1est adnék a 10ből.

Ehhez felvehetsz feketét, barnát, fehéret... szinte bármit.

2011. szept. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is a sötét kéket javasolnám, bár szerintem is közelebb van a rózsaszínhez, mint a barackvirágoz.
2011. szept. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!