Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen praktikákkal teszed...

Milyen praktikákkal teszed kényelmesebbé a magassarkú cipőket?

Figyelt kérdés
Imádom őket, alacsony is vagyok, tehát "jól jön" pár plusz centi, de egyszerűen képtelen vagyok hosszasan elviselni a lábamon.
2011. szept. 26. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát erre én is kiváncsi vagyok, mert én is így vagyok velük:/

Állítólag a zselés talpbetét jó, de még nem mertem venni, a scholl kb 2000Ft, aztán ha meg mégsem jó, akkor kidobtam rá a pénzt..olcsóbban még nem láttam:/

2011. szept. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én azzal, hogy nem veszem fel. Sokkal kényelmesebb!
2011. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első !

A Dm-ben van ugyanolyan talpbetét 600 forintért. Nem rossz.

Viszont, amit észrevettem, nem mindegy, milyen cipőet veszel. Van a tipikus kínai. Cérnavékony ragasztott talp, nuku bélés, imbolygó, műanyag sarok. Na, ebben a sarki boltba nem bírok lemenni. Nem tartja a lábam, imbolyog a sarkam benne, rossz egy szóval.

Van egy másik, azt 12-ért vettem. Egésznap elvagyok benne, kényelmes. Látszi, hogy a kialakítása mérföldekkel jobb, mint a kínaisnak.

2011. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én most vettem kínaiban 500 Forintért zselés betétet és ugyanott vett magassarkú kínai cipőhöz használom.

Igaz, eddig csak 2x volt rajtam, első használatkor betét nélkül, akkor eléggé megnyomta a talpam.

Másodjára már zselés betéttel vettem fel, sokkal jobb volt.


Viszont vannak még ennél is magasabb sarkú cipőim, amik betét nélkül is nagyon kényelmesek.

A zárt cipők jobban tartják a lábat, azok kényelmesebbek, nem csúszkál benne a lábad.

2011. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen, erre már én is rájöttem, hogy sokkal jobban megéri a 1xezer forintos magassarkút megvenni (de már a 7-8ezresek is elég jók), mert hosszútávon jobban "visszajön" az ára. Én vettem anno 3000ért egy gyönyörű cipőt a kínaiban, hát csak nézegetni jó, kétszer ha volt rajtam.
2011. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:16


Ma láttam a Rossmannban olcsót, essence márka, ha jól emlékszem 800 körül van. Majd fizukor beruházok két párra. :)

2011. szept. 26. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!