Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színek illenek egymáshoz?

Milyen színek illenek egymáshoz?

Figyelt kérdés
Sajnos nem sokat tudok a divatról, és most nagyon kéne öltözködnöm.
2011. szept. 26. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

mihez kéne öltözködnöd?


am én mindig úgy szoktam, h mondjuk vagy egy szín alapra öltözök, vagy kettőre pl:


mondjuk fehér felső, fehér gyatya, rá fehér pulcsi, hozzá fehér cipő, meg vmi fehér kiegészítő


vagy


mondjuk egy kék felső, hozzá mondjuk fekete naci, ahhoz kék cipő, a felsőre esetleg rá (ha olyan) egy fekete bolero, meg hozzá kék nyaklánc =)

2011. szept. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akkor kezdjük ott, hogy milyen a ruhatárad most, mert ez egy nagyon tág. Addig innen el lehet lesni pár dolgot.

[link]

[link]

2011. szept. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem csak annyi kell, hogy milyen szín mihez illik. Vannak színes ruháim. Nem lesz semmilyen különleges alkalom,ahhoz kell, hogy befogadjanak egy közösségbe, mert ez alapján ítélnek meg mindenkit.
2011. szept. 26. 19:30
 4/9 anonim ***** válasza:

nah elmondom h sztem mihez mit vegyél fel:)


fekete gatya: ehez körülbelül mindenszínű felső illik,de mondjuk a fekete az már túlzás lenne.Azt h milyen cipőt vegyél fel hozzá azt az öved szine dönti el.

fehér gatya: ehez is minden szin

farmer: szintén akármi.


Nem tudom h mire vagy kiváncsi, de mondjuk egy kék gatyához ne vegyél fel piros felsőt, szóval az öltözékedben egy meghatározó szín legyen, a többi semleges(fehér,fekete vagy barna)

Amugy a kiegészítőknél is arra figyelj hogyha mondjuk pink felső van rajtad, ne vegyél fel zöld fülbevalót.

A harmónia a lényeg és az összhang.

Remélem segítettem, de gondolom ezeket magadtól is tudtad.Vagy szeretnéd ha az összes színt felsorolnám?

Akkor ahoz annyit fűznék, hogy pl sárga felsőhöz használhatod a sárga különböző árnyalatait,és a többi szinnél is ugyanígy.

2011. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, sorold fel az összes színt légyszives
2011. szept. 27. 05:52
 6/9 anonim válasza:

Én annak a híve vagyok, hogy az öltözékből 1 szín emelkedjen ki! Pl. fekete nadrág, fekete cipő, fekete ékszer, és mondjuk mályvás top. Ezzel nem nagyon lehet melléfogni.

Nyilván a merészek az összes neonszínt egyszerre hordják, de nekem az abszolút nem tetszik...

Ha mégis több színt hordanál egyszerre, akkor szerintem a pasztellszínű darabok (barna, bézs, halvány rózsaszín, fehér, stb.)mindig mindenhol hordhatóak együtt.

2011. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

itt egy csomó jó dolgot találsz a párosítható színekről.

(operával megnyílnak a képek is)

De most szerencséd van,most kezdd el terjedni a color blocking, ami azt jelenti, hogy szinte bármilyen szint bármivel viselhetsz.

[link]

Itt a színek és azok komplementer párjait találod, és a leírást hogyan használd. Sok sikert!

2011. szept. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

20:26os vagyok.

de most már mindenki leírta h mindenszínt avyg a szinével vagy átlag szinekkel hordj. Most hiába írom le h piroshoz vegyél fel pirost,feketét,fehéret.. ugyanezt tudom elmondani sárgánál is(sárga,fehér,fekete).és így tovább.Nem kell keverni a szineket mert 2 teljesen különböző szín nm fog összeilleni soha.

2011. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Feketéhez minden illik kivéve a sötét meg ilyen atom világos színeket!Lila-sárga az inkább mutatós ha nagyon kiakarsz tűnni a tömegből...Zöld az fehér,fekete,sárga,piros sztem ezekhez is illik,de árnyalatol függ..
2011. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!