Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet venni valahol olcsó...

Lehet venni valahol olcsó goth platform csizmát?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy max. olyan 10ezer körül. És nem Ebay, Vatera, Tesz-vesz...
2011. szept. 27. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha újat akarsz azt nem kapsz 10ezer alatt. Örülj ha 20ezer körül megkapod valahol.

Használtan adtam el nemrég 18ezerért egyet. És ez még az olcsóbb fajták közül való volt.

2011. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Használtat szeretnék... de ahogy körülnéztem arra se nagyon van pénzem, nem hogy újra :S :D

Azért kérdeztem, mert pl. volt 1 ismim, aki turkálóba fogta ki, rohadt olcsón - ugye ott nem is gondolták mennyit ér...

De hát ennek elég kicsi az esélye, azért kérdezem, hogy tudtok-e valami tippet :)

2011. szept. 27. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szintén turkálót tudok javasolni, ha budapesti vagy, akkor a 7. kerületben a Jajcicát (van honlapjuk is, arra nem emlékszem, de ha beütöd Google-ba hogy Jajcica kiadja:), ott vannak párezerért acélbetétesek és platformok. Persze ott se mindig, és nincs olyan hűdesok, de ott könnyebben ki lehet fogni:)

2011. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Bár én a Jajcicáról is azt hallottam, hogy csak olyan 20körül adnak 1 platformot :S

De majd benézek ^^

2011. szept. 27. 22:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ld50.hu piactér fórumon is szoktak árulni használtan, esetleg beírhatnád oda, hogy keresel, hátha valakinek van eladó :)


link: [link]


Sok sikert! :)

2011. szept. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!