Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fűzős, lehetőleg platform...

Fűzős, lehetőleg platform csizmát hol lehet kapni? Mi a véleményetek az alábbi képekről?

Figyelt kérdés

A fűzőhöz azért ragaszkodom, mert elég széles a vádlim, a platform pedig az alacsony termetem miatt lenne jó.

Hétköznapokon sokat kell gyalogolnom, úgyhogy valami strapabíró lábbelit szeretnék.

Van már 10 soros acélbetétes bakancsom, viszont 3 év alatt nem igazán sikerült betörnöm és darabonként 1-1 kilót nyomnak, szóval nem a legkényelmesebb viselet.


Magyar honlapokon csak ilyeneket találtam:

[link]

[link]

[link]

[link]


Külföldi oldalakon is nézelődtem, de amiket kinéztem, azt vagy nem szállították Magyarországra, vagy nem volt jó a mérete vagy a szállítási költség ugyanannyi lett volna, mint maga a cipő...


2011. okt. 2. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
4 linkből 3at nm lehet megnyitni...
2011. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A 2. képen lévő tetszik leginkább.
2011. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem simán megnyitja a 3.-at. Azért kerestem egy másik linket, hátha: [link] (mondjuk ez csak formára tetszik)


Én is a 2.-at fontolgatom leginkább, csak a szárán lévő csatos részek nélkül jobb lenne (habár ha jól látom, le lehet róla szedni).

2011. okt. 2. 17:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszenek,de ízlés dolga.

Amúgy szerintem neten rendeld meg,pl.itt:


[link]

2011. okt. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én imádom a platformokat *-* Bár nekem inkább a telitalpúak jönnek be.

Viszont, az tény és való, hogy Magyarországon nem sok helyen fogsz kapni. Max. Darkshop, stb.

Meg közel sincs annyi fajta, mint külföldön, úgy hogy nem nagyon válogathatsz. Az a baj, hogy az országban ilyen "darkos" cuccok, még nem igazán gyűrűztek be - mint minden, ugye ez is több évtizedes késéssel jön be hozzánk -_-

De ha olcsóbban, használtan is megfelel, akkor kérdezz rá ld50.hu-n. Ott lehet találsz valakinél :)

2011. okt. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ennek a DarkShop-osnak már túl magas a talpa/sarka :/

Viszont az általam linkelteket másik magyar netes üzletben találtam, szóval ha rendelek, akkor valószínűleg onnan.


Én csak mostanában kattantam rájuk, de egyszerűen nem tudok lemondani róla :D

Na igen, ezért nézegettem Ebay-on meg hasonló helyeken, csak a fentebb is leírt problémák valamelyikét mindig sikerült kifognom. Amivel meg nem lett volna efféle gond, az nem tetszett igazán ^^

Ld50-en már lassan 1 hónapja ott díszeleg a hirdetésem (igaz, bakancsszerűbb csizmákról tettem ki képet), de egyelőre nem jelentkezett senki. Azért próbálkozok kitartóan (:


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. okt. 6. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Hát azért örülök, h sikerül valahonnan venned ;)

Én már kb 1éve halászok platformra - használtan, mert újra sajna nincs zsém. De az a helyzet, hogy akinek van, az nehezen válik meg tőle... (meg is értem).

De csodásak *-* Egyszer lesz nekem is remélem :D

2011. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

(:

Még nem biztos, hogy megrendelem, mert nincs sok bizalmam ezekhez a keskenyebb sarkakhoz (mármint kényelmesség szempontjából). Ráadásul szerintem ezek szoknyához jobban illenek, de hétköznap inkább nadrágot hordok.

Én is beérném használttal, csak pont ilyeneket még sehol se láttam használtan eladóként :/

Reméljük! ^^

2011. okt. 7. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!