Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet olcsón elegánsabb,...

Hol lehet olcsón elegánsabb, fekete blézert kapni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk, mi számít neked olcsóbbnak?:)
2011. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kritériumok nem voltak nagyok,ezért bármelyik üzletbe bemész és találsz agy olcsó blézert.Ha igényesebbet akarsz ,akkor ünnepi ruhák közt keresd.Utca veseletre ,meg jó az egycerű Kinai is,viszont akkor ajánlom a színeseket figyelmedbe.
2011. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En kb masfel honapja kerestem, sok-sok helyet atneztem az Arkadban es a normalisabbak (az en elkepzelesemnek megfelelo minoseg hetkoznapra) 10-12 korul kezdodott. Voltak 7-8 ezerert is, de vagy a szabasuk nem volt jo, vagy az anyaguk.


Viszont kb 2 hete jartam a 14. ker-ben levo Hada turiban. Javaslom, hogy nezz el oda, ha nincs kifogasod a turi ellen, mert mert RENGETEG blezer volt, tobbnyire fekete es kapasbol kiszurtam vagy 10 probalni valo darabot. Sok volt kozottuk a 10-15 ezer forintosnak megfelelo minoseg. Egy tisztitas, hozzaerto vasalas es kb 1500 forintbol lenne egy blezered.

2011. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!