Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik nektek ez a szoknya?

Tetszik nektek ez a szoknya?

Figyelt kérdés

Már tavaly kinéztem egy hasonlót, az szürke volt és a Zarában lehetett kapni. Idén nem hiszem, hogy megtalálom azt a szoknyát, de ez is tetszik, lehet ennél maradok. Szerintetek jól néz ki? Szerintem télre nagyon jó:)


[link]


2011. okt. 2. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten vagyok szoknyás típus, és őszintén szólva ami a képen van sem tetszik. Ráadásul télre szoknya? Értem én hogy divat meg minden más, de hát azért na mégis.
2011. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem tetszik :)
2011. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon édes, nekem tetszik, de ezt inkább egy fekete kötött pulcsival, vagy garbóval tudom elképzelni, ezzel a farmeringgel nagyon pocsék. Olyan erőltetetten, figyelemfelkeltően borzalmas ez az összeállítás, ami a képen van.
2011. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is valami fekete fölsővel gondoltam, a farmeringgel szerintem is borzalmas:)
2011. okt. 2. 20:51
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszenek ezek a kötött szoknyák. én az orsayban néztem ki egy hasonlót csak a glamour napokra tartogatom :) még ugyan nem próbáltam fel de nagyon tetszenek az ilyenek :)
2011. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszik én is akarok ilyet!!

remélem lesz valahol

2011. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez konkretan nem tetszik, de ez ne akadalyozzon meg teged semmiben, nem vagyunk egyformak.

Egyebkent en rengeteg ruhat/szoknyat hordok, telen is szeretem vastag harisnyaval, csizmaval, de ebben az esetben nekem a minta/fazon igy egyutt nagyon nem az en vilagom.

2011. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaj de édes, ezt még is felvenném ha nem enne ennyire szar lábam. :)) Amúgy a 20:31-es válaszolóval teljesen egyetértek, valami fekete kötött pulcsival lenne jó, mert a farmeringgel ultragáz.
2011. okt. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Képzeld, nálunk anyum szeretett bele a kötött szoknyákba (55éves), és most megpróbálja nagymamámat rávenni, hogy kössön neki. Egyébként bejönnek az ilyen szoknyák, de a színesebbet (vagy fekete-fehéret) jobban kedvelem.
2011. okt. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én amit nagyon jót láttam, az ilyesmi mintás kötött, de new yorkeres. glamour napokon megveszem :)
2011. okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!