Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok ti mit vennétek fel? SOS

Csajok ti mit vennétek fel? SOS

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma újból találkozok a volt párommal,nagyon izgulok,mer eszeveszett rég láttam:) Mit tanácsoltok ruha,smink,haj?A legjobb formámat akarom hozni,kérlek segítsetek csajok,mer fontos lenne! Előre is köszönöm:)
2011. okt. 3. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Itt senki nem ismeri a stílusodat, ruhatáradat. Valószínűleg tetszeni akarsz a pasinak. Mi honnan tudjuk, mi jön be neki????? Hiába mondanám, hogy vegyél fel egy fekete mini szoknyát, valami csini felsővel és magassarkúval, ha mondjuk teltkarcsú lennél, vagy sportos, tornacipős.
2011. okt. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak semmi sallang. Öltözz, viselkedj úgy, mint anno, csakis természetesen. Ne vegyél fel különlegesebbet, mint egyébként, mert nagyon mű hatása lesz ha nem tudod viselni és elrontasz mindent.
2011. okt. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 MarySue ***** válasza:

Szerintem se vidd túlzásba, hiába volt pasid, de akkor is taszító lehet számára, ha úgy kirittyented magad, mint egy k*va. Tudom, elcsépelt mondás, de igaz: a kevesebb néha több. Olyan ruhát vegyél fel, ami az egyéniségeddel egy szinten van, lehetőség szerint csinos, és legfőképp érezd magad kényelmesen benne, mert ha pl a póló túl rövid, és zavarni fog, egész idő alatt lefelé fogod huzigálni, és kényelmetlenül érzed magad miatta. Ugy meg nem lehet csábítani xD

Ja és a smink...legyen szolíd, szerintem inkább szem hangsúlyos, mert azzal lehet a legjobban hódítani! (fekete szemceruza, tus, szempillasprirál...ilyesmiben gondolkodj szerintem)

Egyébként meg HAJRÁ !!! :D

2011. okt. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Más ruhát szerintem se vegyél fel, mint amit általában hordassz, hiszen ha elsőre aztlátja,hogy bombanő vagy, aztán meg következő találkánál kevésbé olyan "jónak" lát, akkor az eléggé illúzióromboló.

Mindenképpen vegyél fel szerintem egy jól dekoltált felsőt(persze csak ízlésesen).

Esetleg ha van hosszabb felsőd azt felvehetnéd cicanadrággal és egy csinos csizmával.

2011. okt. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek :)
2011. okt. 3. 11:38
 6/8 anonim ***** válasza:

ha újból el akarod csábítani, akkor vegyél fel olyan ruhát ami neki tetszik(pl nőies, vagy sportos)sminked szerintem ne legyen olyan erős.


18/L SOK SIKERT!!!!:)))

2011. okt. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jajj nehogy halgass azokra akik azt mondják h ne öltözz ki.Még jó hogy kikell öltöznöd, hiszen 1000 éve nm láttátok egymást és gondolom azt akarod h leessen az álla és azt gondolja h "húú ba**meg mit veszítettem":D

Én felvenék egy szép magassarkút, farmernacival meg egy nagyon csinos felsőt.Szépen kisminkelném magam,esetleg hullámosra sütném a hajam, egyszóval kihoznám magamból a maximumot.:)


18/L

2011. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó Imádlak,egyszerűen rátapintottál a lényegre, azt hiszem igazad van.Mentem készülődni,puszik :))
2011. okt. 3. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!