Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bőrkabátból (műbőr, kínaiba...

Bőrkabátból (műbőr, kínaiba vettem) hogy jön ki a golyóstoll? Véletlen húztam egy csíkot rajta :S (a kabát barnás-szürkés színű) Szappannal próbálkoztam eddig, már kb.5-6 napja tollas.

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
hajlkkal: fúj a tollas részre majd töröld le :)lehet, hogy furán hangzik, de jó rá.
2011. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocsi: HAJLAKK :)
2011. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, kipróbálom :D
2011. okt. 3. 18:44
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem is hasonló a gondom. :S

kipróbáltad? használt? nem vitte ki a kabát színét?

2011. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem vitte ki a színét , de a foltot sem. minden hülyeséget kipróbáltam, semmi. veszek egy virágos kitűzőt és azzal takarom el:/
2011. okt. 8. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:

szia.

miután írtad, hogy nem vette ki a színét, ki is próbáltam, de először csak a kabát belsejében. szín tényleg maradt, húztam oda egy picike tollvonást, és ki is jött. tökre örültem, hát kipróbáltam a kabát külsején, az eredetin. érdekes módon ezt nem vitte ki. talán már túl régi volt ahhoz... viszont nagyon bánt, mert most vettem, még csak nem is volt rajtam. igen, így vettem meg a boltban, és borzasztó béna vagyok. :D csak sötétbarna a kabát, nem látszik annyira, egyáltalán nem feltűnő. ráadásul a hátán van, amit a hajam is eltakart. de akkor is ott van, és idegesít. nem is egy csík... nem értem hogy lehet valaki ekkora gyökér, hogy összefirkál egy kabátot a boltban. meg azt sem, hogy lehet valaki ilyen béna, hogy meg is veszi.

egyelőre azért nem adom fel. van egy bőrös bolt a közelben, majd szerintem bemegyek és megkérdezem, hogy lehet-e valamit kezdeni vele. majd megírom. :)

2011. okt. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm :DD

nekem mondták hogy tisztítóban biztos kitudják szedni, de amire elmegyek egy tisztítóba (közelben nincs), meg kifizetem a tisztítást, lehet drágábban jövök ki mint a kabát ára. nemtudom mennyibe kerül egy ilyen :S

2011. okt. 9. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!