Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy cipőt, ami alapból...

Vettem egy cipőt, ami alapból egy kicsit nagy, de ha bokazoknit húzok alá, akkor pont jó. Kicseréljem egyel kisebb méretre, vagy ne?

Figyelt kérdés

A múltkor úgy jártam, hogy visszavittem egy másik cipőt, kicseréltettem egy számmal kisebbre, és bár méretben jó volt (hosszra) de szűk. Ez most tök kényelmes, bár ha nicns rajtam zokni ill. csak vékony harisnya, akkor kicsit látszik, hogy nagy, meg a lábam is csúszkál benne picit. De most már úgyis jön az igazi ősz, és valszeg nem fogol "a le natur" hordani. Nem tudom... kicseréltessem?

amúgy ilyesmi cipőről lenne szó:

[link]


2011. okt. 4. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:

váóó. ez a cipő. *-*


szerintem jobban jársz, hogy ha veszel egy számmal kissebbet. bár ha kényelmes így is, és ha azt mondod, hogy zoknival jó akkor nem kell. :)

de 'naturba' nem akarod hordani majd tavasszal?

2011. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát de:S majd megnézem akkor holnap a 39-eset. Ha nem fog szorítani, akkor kicseréltetem. Ha igen, akkor veszek a sarkához olyan izét:D nem tudom, mi a neve sajnos.
2011. okt. 4. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:

sarokvédőre gondolsz szerintem. :D

nekem ballagáskor lett így megoldva a probléma. :D

2011. okt. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

na hali:)

megpróbáltam a 39-est, és kicsi, szóval akkor marad ez+egy sarokvédő. Azt esetleg nem tudjátok, hogy lehet ilyet olcsó kapni?

2011. okt. 5. 18:19
 5/5 anonim ***** válasza:
mi a lidlbe vettük. de ez nem állandó áru. szerintem nézd meg egy tescoba. :D
2011. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!