Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy működik ez a turkálóknál?

Hogy működik ez a turkálóknál?

Figyelt kérdés
van egy csomó ruhám amit nem hordok,és szeretném eladni valahogy,online aukciókon nem kapnék értük sok pénzt,ezért oda nem rakom fel őket. van pár elég jó termék is amiket külföldön vettem,hogyan tudnám eladni őket,vagy hol próbálkozzak? kidobni elég luxus lenne őket. vannak a városban csomó használt ruha üzletek (turkálók) ilyen helyeken szoktak venni az eladók? vagy ők a saját használt dolgaikat árulják?
2011. okt. 5. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

van egy két hely ahol vesznek, de a helyeket nem ismerem, de interneten is próbálkozhatsz.

+ lehet nem kapnál értük sok pénzt

mondj egy való példát, egyik ruhádról hogy milyen, (kb mikor vetted mennyiért, de ezt nem kell tudnia a vevőknek) és hogy mennyi az összeg amiért eladnád minimum, pl egy 8000 ezres ruhától ne várj el 7000 ezret, turkálok meg kiloba vennék meg sztem, ami ugyan csak nem éri meg márkás ruháknál

2011. okt. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egyébként miből gondolod hogy nem kapnál értük sok pénzt? próbáltad már?
2011. okt. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kereskedőnek is kell árrés + ki kell fizetnie a hely bérleti díját, a pénztárost, áfát kell fizetnie...
2011. okt. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem,még sose próbáltam ezelőtt ilyet ezért is kérdeztem meg itt fórumon. van egy eredeti Mclaren - Mercedes forma1-es dzsekim amit már nem hordok 2005-ben vettem kinn Németországban akkor volt 40 Euró körül itthon nem nagyon látni ilyet még most se. azt sajnálom eladni,de kell a pénz,ezen kívül még körülnézek mit tudok eladni,van egy adidas pólóm lehet azt is megpróbálom. van kb 4-5 cucc amit elakarok passzolni,ha 10 ezret kapnék az egészért már belemennék. és köszi a válaszokat próbálkozok majd turkikban.
2011. okt. 5. 11:05
 5/6 anonim ***** válasza:

próbáld meg felrakni vatera+teszvesz (egy regisztrációval mindkettőre regisztrálsz)

és rakd fel egybe a csomagot, pl inditod 8000 ezerről és pl felső határ nincs.

a kezdő árat te szabod meg, lehet minimál ár, ez e felett van ami alatt biztos nem kellhet el a termék.

meglehet adni egy "licit nélküli" árat is melléje ha valaki egyből megakarja venni, azzal számolnod kell, hogy ha postázást kér akkor postaköltséget is bele kell kalkulálni, utánvételest nem tanácsolok, sok a negatívum e téren. tehát előszőr utaljon a vevő postaköltségel együtt. és azután add fel postára, vagy pedig személyes találkozo, fotókat illik felrakni

2011. okt. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy működik,én nem vagyok fenn,de megpróbálom azért.
2011. okt. 5. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!