Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen nadrágokat...

Szerintetek milyen nadrágokat kéne hordanom?

Figyelt kérdés
Vékony lábaim vannak de nem az a nagyon vékony :D és kíváncsi lennék hogy szerintetek milyen nadrágokat kéne hordanom ami jól áll az ilyen vékonylábú lányoknak mint én
2011. okt. 5. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
ne haragudj h offolok,azért írok mert nekem is elég vékony lábaim vannak és nem tudom h mi lenne előnyös.
2011. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a problémánk egyezik :) hány cm vagy? :D
2011. okt. 6. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Vékony lábra szerintem olyat ami feszes a combon és térd alatt bővül. Nem a nagyon trapéz formát, de hasonlót.
2011. okt. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon vékony,bármilyen nadrágot hordhatsz,de a simulós nadrágok az előnyösek.
2011. okt. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát nem olyan vékony mint azoknak a lányoknak akik a kifutókon sétálgatnak :|

De a simulós nadrágokat inkább kerülném =/ pedig szeretem őket :) szeretem a cicanadrágokat... azt hordok is csak jön a tél meg minden hideg van azért abba :S

(Ha cicanadrág van rajtam és megnéznek az utcán,az azért van mert mondjuk jól nézek ki :D...vagy azért mert ezt gondolják: Te jó isten de csúnya egy lány: :D =/ )

2011. okt. 8. 16:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne a modelleket vedd alapul,mert egy átlag embernek nem ők az etalon. Ne azt nézd hogy ki figyel az utcán és vajon miért,de ha mégis nyugodtan gondold azt hogy azért mert jól áll rajtad a cicanadrág. Ha van rá módod tegyél fel egy olyan képet amin csak a lábad látható cicanadrágban és akkor objektívebb véleményt tudunk mondani.
2011. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!