Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék fekete kalóz...

Hogyan tudnék fekete kalóz stílusú ruhát "összerakni"?

Figyelt kérdés
Az iskolámban minden évben rendeznek egy inasavatót (olyasmi mint egy gólyabál) és az idei évben kalózos stílusú ruhában kell megjelennie az osztálynak. Mivel csak és kizárólag fekete ruháim vannak, kicsit bajban vagyok, mivel felsőnek és kiegészítőknek semmi ötletem sincs. Milyen fajta ruhadarabok (csak feketék!) lennének megfelelőek? (Csizmának csak egy kicsivel boka fölé érőt találtam)14/L
2011. okt. 5. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Fehér inged biztos van. Jó lehet egy hosszú fekete szoknya, fekete csizma, hozzá fehér ing és arra rá valami fekete fűző, vagy pánt nélküli felső szalaggal. Tudsz csinálni magadnak hozzá szemkötőt is:D de jó lehet egy fekete rövdinaci is, harisnyával, és az inges dologgal.
2011. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A rövidnacis (pontosabban térdnacit találtam) megoldáshoz milyen cipő megfelelő? A rövid csizma jó?
2011. okt. 6. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!