Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van esély rá, hogy visszacseré...

Van esély rá, hogy visszacserélhetem az Orsayben vett kabátomat?

Figyelt kérdés
Hétfőn vásároltam egy kabátot; a címkét, bevarrt címkét is és a blokkot is meghagytam (még a zacskót is:). Nincs vele konkrét gondom, csak az, hogy itthon jobban megvizsgálva bővebb, mint szerettem volna. Azaz, nagyobb méret, de így is 34-es, 32-es pedig nem volt az üzletben. Nekem mindegy, hogy levásárolhatom a pénzt vagy esetleg visszakapom, de van erre mód?
2011. okt. 6. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van blokkod, biztosan kicserélik kisebbre
2011. okt. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem gyártottak 32-es méretet.
2011. okt. 6. 07:59
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig még nem kellett semmit visszacserélnem. Nem értem, hogy miért ne kérdezhetném meg... Nem akartam feleslegesen 2 órát utazni, ennyi.
2011. okt. 6. 09:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg mondod, hogy nem jó a méret (nem kell magyarázkodni, hogy magadnak vetted, lehetett akár ajándék is, stb.), blokk megvan, és szépen illedelemesen megkérdezed, hogy van-e rá mód, hogy visszakapd a pénzed, vagy esetleg levásárold az árát.
2011. okt. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az Orsay-ban 30 napig visszaveszik a ruhákat, levásárolhatod az árát.
2011. okt. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mond egyszerűen, hogy túl nagy és levásárolhatod az árát.

(dolgoztam ott, nem fognak hisztizni)

2011. okt. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!