Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a Szigetszentmiklós,...

Milyen a Szigetszentmiklós, Gyári úton lévő Hong Kong Áruház?

Figyelt kérdés

Elég nagy és sokféle?

Egyszinten van minden, vagy emeletes? Kerekes székkel közlekedem, be tudok jutni, akadálymentes?


Köszi!


2011. okt. 6. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hú, én itt lakom, de nem biztos, hogy ugyanarra gondolunk. Tudnád pontosítani, hogy mihez van közel?
2011. okt. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A Plus/Spár helyén nyíltra gondolsz? Én nem voltam ott, de annó amikor Plus/Spár volt, gond nélkül be lehetett jutni mert semmi lépcső nincs. :)
2011. okt. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a másikról tudtam, ami a DM közelében van, de az nem túl nagy és a bejutás is kérdéses, de persze az nem Gyári út.

Ez amit mondasz, a HÉV megállónál van? Mert valami rémlik.

2011. okt. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A hévmegállónál turkáló van, nem? A Hong Kong áruház beljebb... legalábbis az kínai áruház.
2011. okt. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igazad van. Közben megtaláltam térképen és ha jól értelmezem, akkor ott nem lesz gond a közlekedéssel, de élőben még nem láttam.

A másik Hong Kong az kicsi és egyik oldalról lépcső van + üvegajtó, a másik oldalról csak üvegajtó, és magába az üzletbe, ami egy szintes, szintén egy keskeny üvegajtón keresztül lehet bejutni, valamint bent olyan keskenyek a sorok, hogy az szerintem probléma lenne. Ez van a DM-nél, de persze ebből nem következik, hogy a másik is ilyen elrendezésű belül.

2011. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


Én arra gondolok, ami a Sziget Vízmű irodája mellett (talán nem közvetlen szomszédok, de nagyon közel) van. A Csépi úti a HÉV felüljárótól, nincs túl messze a Gyári úton (kifelé Gyártelep-Tesco irányába).

2011. okt. 6. 18:17
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit én mondtam először, a DM-es, az van a József Attila telepi HÉV-nél, de nem szoktam vezetni, úgyhogy az utakkal kicsit bajban vagyok.

Úgy emlékszem, hogy ha a Csépi út felől jössz, átmész a felüljáró alatt és elkanyarodsz balra, valahol ott van. Egy parkoló van az áruház előtt, téglalap és tök nehéz onnan kihajtani. Na az az, amire mondom, hogy kicsi és szűk. Két üzletre emlékszem, egy ruházati és egy vegyes, de elképzelhető, hogy van harmadik is. középen kávézó, emeletről nem tudok. A parkoló felől van a lépcső, ha a túloldalról jössz (felüljáró alatt át, tovább egyenesen és kb. amikor eléred a (kis)Postát, ott kanyarodsz balra), elmész a DM mellett (balkéz felől) és az utca végén a Hong Kong hátsó bejárat, onnan csak az üvegajtóval kell küzdeni meg esetleg kisebb bucka/szegély, erre sajnos nem emlékszem. :(

2011. okt. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Kicsit messzebb lakom a buckában, de meg fogom nézni :) egy kirándulást mindenképp megér :)
2011. okt. 7. 09:41
 9/9 anonim válasza:
Be tudsz menni kerekes székkel, amennyiben a lakótelep felől közelíted meg. Egy szintes, elég jó a választék, bár én a "Miklós Plázásat" jobban szeretem.
2011. nov. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!