Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek lehet csajos...

Szerintetek lehet csajos valakinek a megjelenése, ha bakancsot hord? Nem a hagyományos martens bakancsot, és nem is túra változatot, hanem pl barna színűt, ami "lazább". Szerintetek ez divatos?

Figyelt kérdés
Felvennétek iylet utcára/suliba? Én nagyon gondolkozom rajta, hogy vegyek, szerintem tök jól néz ki. 16- 19 éves fiúk mit gondoltok egy bakancsos lányról? 15/L
2011. okt. 6. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát én rocker vagyok, nekem van több bakancsom is 3 sorostól kezdve 20 sorosig, amin csatok is vannak :D IMÁDOM ŐKET :D és más (nem rocker emberkék) is szokták dicsérni őket :) most egy vörös 15 soros Steel-en gondolkozom :D
2011. okt. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
már ha acélbetétes bakancsra gondoltál...:) de linkelek neked, itt van jópár színes is, felül kell kiválasztanod, hogy hány sorosra gondoltál, és én innen rendeltem, olcsóbb is volt mint Szegeden a boltban, itt olyanokat is találok, amiket Mo.-n még ne láttam, ráadásul ingyen ki is szállítják, ha nem tetszik, ingyen hoznak helyette másikat, és 2 év garanciát adnak rá :D én paráztam hogy átverés DE NEM :D Szlovákiából szállítják, és nagyon jól bírja eddig a 20 sorosom :) 1. voltam :)
2011. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

tudom ilyenre gondolsz...ezekre a szegecses, bakancscsizmacsodákra ugye? én imádom őket..be is kell szereznem egyet:):):) sztem totál nőies...totál laza..totál vagány:)

23L

2011. okt. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez inkább attól függ hogy hogyan öltözöl fel hozzá. Mert magában egyetlen bakancs sem nőies.
2011. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én acélbetétes bakancsot hordok, legtöbbször miniszoknyával, harisnyával, a pasiknak nagyon tetszik ez a verzió. De ha egy farmerral veszem fel akkor senkit nem érdekel, nem is igazán nőies.
2011. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én is miniszoknyával meg necc harisnyával is fel szoktam venni a 20 sorosat :D na meg a fűző sem maradhat ki persze, és igen kaptam már pár bókot :D 1. voltam :)
2011. okt. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
olyanra gondoltam, amit a 9:53as írt, de azért köszi az acélbetéteseknek is. :)) Az a verzió is tetszik, de nem illik az öltözködésemhez.
2011. okt. 8. 23:45
 8/8 anonim ***** válasza:

szia 1. vagyok, nincs mit, de olyanra amilyenre (szerintem) te gondolsz a Deichmann-ban találsz, mintha ott láttam volna a szemem sarkából ilyesmiket :) és azért nem árt megnézni mostanság a Dr. Martenseket, rengeteget változtak, már annyiféle van, mint a nyüvh :D

[link]

2011. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!