Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy converse tornacipőt...

Vettem egy converse tornacipőt, de nyomja a kis lábujjam bütyökjét, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Most volt rajtam másodszorra, de annyira fáj a kis lábujjamnál, hogy az hietetlen..Amikor felpróbáltam nem volt vele semmi baj, viszont 10 perc múlva az utcán, elkezdte felsérteni, nyomni.. Visszavinni már nem lehet mivel hordtam.. Műbőr persze, amit nem tudom mennyire tudnék tágítani és hogyan, de egyenlőre kényelmetlen..nagyon.. Másnak is volt ilyen problémája converse cipővel? (1 mérettel nagyobb már nagy volt a bokámnál, mikor rendesen összekötöttem, felgyűrődött)
2011. okt. 6. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
mennyi volt az a converse?
2011. okt. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Drága :(
2011. okt. 6. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon nyomta, de csak első 3 alkalommal, azóta nem nyomja :)
2011. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegyél bele egy icipici vattadarabkát. könnyebben fog tágulni
2011. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,végül rájöttem,hogy bőr, mivel converse, és ami bőr ott, az igazi:) Vizes zoknival tágítottam,ha valakinek hasonló baja lenne, és sikerült:)
2011. okt. 10. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!