Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik nektek ez a cipő?...

Tetszik nektek ez a cipő? Nemtudom megvegyem-e?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 6. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
fujj dehogy!! gusztustalan...de ha idősebb vagy akkor jó vedd meg...de ha fiatalabb vagy akk nehogy megvedd!!!
2011. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is attol fugg,h hány éves vagy,ha idosebb akkor jo,de ha fiatal akkor inkább ne.bocsi
2011. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg te vagy az elado es ez a kerdes REKLAM!!!


Hogy miert gondolom?

A belinkelt cipo aukcioja nem sokkal a kerdes kiirasa elott indult. Eddig ketten valaszoltak neked, tehat ketten neztek meg. Plusz en vagyok a harmadik.

Az aukcional ott szerepel, hogy az eddigi latogatok szama 3.

Magyarul csak mi, a valaszolok neztuk meg a cipodet, mas erdeklodo nem, tehat kizarasos alapon te vagy az elado kedves kerdezo.


Azert jo probalkozas volt. :)

Sok sikert az eladashoz!


Masik eszrevetel: ide 90%-ban 20 ev alatti (foleg 16 ev alatti) emberkek irogatnak. Ez a cipo egy felnott, 20 ev feletti, kialakult izlessel rendelkezo DOLGOZO, ELEGANS no stilusa.

Ne vard, hogy itt sok embernek tetszeni fog.

Ha belinkeltel volna egy malacrozsaszinu tornacipot, akkor lehet, hogy mar el is adtad volna.

2011. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért már elég sok tinin láttam ilyen cipőt, de valamiért ők a barnát részesítik előnyben. Nekem már van köszi, de ennyit nem adnék érte.
2011. okt. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
most ez a divat, nem öreges, nézzetek be egy normális üzletbe és csak ilyennel fogtok találkozni . nekem tetszik, vennék is ilyent.
2011. okt. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Héát cipőboltokban vannak szép és csúnyácska cipők is, azért hál' Istennek nem csak az utóbbival lehet találkozni:) nekem ez nagyon nem tetszik, még a nagyim sem hord ilyet:D
2011. okt. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem nem tetszik nagyon öreges és 8ezerért phhh amugy meg a 93%-nak igaza volt sztem is te adod el de nem fog sikerülni:P
2011. okt. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja 15:O
2011. okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát nem tudom nálatok mi számít öregnek meg fiatalnak de 22 évesen fel nem venném az tuti..
2011. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!