Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg gáz, ha valaki nem...

Tényleg gáz, ha valaki nem hord kabátot?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem fázom annyira, hogy kelljen, télen sem. Viszont sapkát hordok.
2011. okt. 10. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Hát, ha aztán olyan tüdőgyulladást kapsz, hogy belehalsz, ne csodálkozz.
2011. okt. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az átlagosnál jóval ritkábban vagyok beteg.
2011. okt. 10. 10:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, ha így érzed jól magad, ne hordj kabátot!
2011. okt. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak szerintem sem gáz, ha tényleg nem fázol akkor egészségedre:D
2011. okt. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én se szeretem a kabátokat...én inkább kicsit fagyoskodtam régen csak minél később kelljen kabátot vennem!:)

de most végre idén találtam egy nekem megfelelőt, ami jól áll..és így kicsit jobb.:D

de ha nem fázol akkor ne...:D bár kicsit fura, de ne törődj másokkal, ha neked így a jó!

2011. okt. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok fiatalt látok hogy kivan a dereka! na majd megtudják ha kifáznak!! elég fájdalmas! a divatért megéri?? Nem! nem éri meg!
2011. okt. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Amikor sokan már kabátot hordanak vagyis dzsekit akkor én két pulcsit szoktam fel venni egy normált és egy zipzárosat tavaly is sokáig csináltam ezt amikor még nem volt olyan hideg egyáltalán nem voltam beteg.
2011. okt. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Idősebb korra jön ki, fiatalok vagytok de nem baj majd megtudja mindegyikőtök.
2011. okt. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 11:43


Egyáltalán nem mondta, hogy kint van a dereka. Nem is értem, miből asszociáltál erre. Egyébként nyugodj meg, ne idegeskedj ennyit. :D



Azok, akik nem szoktatják magukat a kényelemhez, vagyis hogy nem hordanak azonnal kabátot amint nincs olyan meleg, sokkal kevésbé betegesek, mint egy átlagember, mert az immunrendszerük folyamatosan "dolgozik", így nem gyengül el. Természetesen nem nyári ruhában kell járni télen, de aki nem olyan fázós, annak nem muszáj 8 réteg ruhát magára vennie. :D

2011. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!