Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi annak a farmernak a neve,...

Mi annak a farmernak a neve, amit állítólag azért találtak ki, hogy ne vágjon be az ember fenekébe? Valahol a lába között van összevarrva!

Figyelt kérdés
Pár emberen láttam már ilyen farmert, ahol a farmer nem a hagyományos helyen volt összevarrva, hanem 15-20 cm-vel a lába között. Bocsi, hogy nem tudom a szakszavakat, meg szebben megfogalmazni... A lényeg, hogy úgy néz ki, mint ha valami extra anyag lenne a farmerra varrva... ÉS amikor megkérdeztem, hogy miért hordja az illető, akkor az volt a válasz, hogy mert nem vág be a fenekébe... Nem mertem megkérdezni mi a farmer neve, meg hogy honnan vette, de érdekel! Ötletek, hogy mi lehet a név? Látott már más is ilyen fazonú farmert? Mi a véleménye róla?
2011. okt. 10. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
ülepes gatya?
2011. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aha köszi
2011. okt. 10. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

van egy pár kép..

2011. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!